Dom od nowa | Dekorian Home
logo dekorianhome
WYDARZENIA | 2018-04-23

Dom od nowa

Za nami pierwsza edycja warsztatów dla pasjonatów urządzania i projektowania wnętrz, podczas których uczestnicy mogli wykonać projekt swojego mieszkania. Nad wszystkim czuwali specjaliści chętnie pomagając i służąc dobrą radą. Wydarzenie, zorganizowane przez Zoyka Home oraz Kocham Urządzanie, cieszyło się ogromnym zainteresowaniem.
Udostępnij

Kreatywne warsztaty remontowe

Wydarzenie zostało podzielone na pięć części tematycznych, a każde podejmowane zagadnienie było ujęte zarówno w teorii, jak i w praktyce. Najpierw uczestnicy zapoznawali się z wytycznymi tworzenia doskonałego projektu, konkretnymi zasadami aranżacji, a następnie zdobytą wiedzę przenosili na działanie. Pierwszym etapem było tworzenie moodboardu czyli komponowanie inspirujących tablic. Następny moduł został poświęcony kolejności wykonywania prac remontowych oraz sposobom planowania budżetu. Specjaliści zaprezentowali rzetelną wiedzę oraz nieszablonowe rozwiązania dotyczące kuchni i łazienki. Hitem okazał się dekoracyjny mech wprowadzający do wnętrz cudowny, naturalny klimat. Ostatnia część spotkania dotyczyła aranżacyjnych trików w salonie i sypialni. Na koniec uczestnicy zostali obdarowani drobnymi upominkami mającymi przyczynić się do realizacji wymarzonego wnętrza. Jedną z marek wspierających był Dekorian, który podarował: wzorniki poszczególnych kolorów farb PARA, próbki tapet czy desek, a także czasopisma Dekorian Home.

Jeśli są Państwo zainteresowani warsztatami Dom od nowa zachęcamy do śledzenia strony: https://www.facebook.com/kochamurzadzanie/?hc_ref=ARSXwdDbWpPzq9PJIClfJ-sqesKPi8ZVTENZ1370tRzG-3jRdETIu0l78AUjE8oUNTg oraz portalu: https://kochamurzadzanie.pl/. Kolejna edycja na pewno już niebawem!