W idealnym domu XXI wieku technologia i design współgrają, aby zapewnić komfort jego mieszkańcom. Ta myśl przyświeca twórcom wydarzenia, które odbędzie się w najbliższy weekend w Warszawie. 


 

W dniach 3-5 marca 2017 w Biznes Klubie na stadionie PGE Narodowym w Warszawie odbędzie się kolejna, szósta edycja renomowanych Targów DOM INTELIGENTNY. Ich częścią będzie ponownie STREFA DESIGNU ewa & wnętrze.

                              

Na tę jedyną w swoim rodzaju imprezę zapraszamy wszystkich, którzy:

- interesują się najnowocześniejszymi technologiami, architekturą i designem,

- budują lub urządzają własny dom, mieszkanie lub apartament,

- poszukują rozwiązań ułatwiających codzienne życie i dostarczających rozrywki

 

Targi będą znakomitą okazją do zapoznania się z ofertą najlepszych firm obecnych na polskim rynku. W trakcie imprezy będzie można nie tylko zobaczyć, ale również zamówić w specjalnych, atrakcyjnych cenach wszystko, co potrzebne do budowy i wyposażenia domu lub mieszkania.

 

Termin imprezy – tuż przed sezonem budowlanym – jest idealny dla inwestorów i architektów, którzy właśnie teraz będą podejmować decyzje dotyczące konkretnych rozwiązań i wybierać wykonawców do realizacji nowych inwestycji i remontów.

 

Do ekskluzywnej STREFY DESIGNU ewa & wnętrze zaproszone zostały tylko te firmy, które oferują artykuły wyposażenia i dekoracji wnętrz na najwyższym poziomie estetycznym i jakościowym. To jedyne tego typu wydarzenie w Polsce poprzedzone tak ostrą selekcją wystawców. Dzięki temu w jednym miejscu i czasie zobaczyć będzie można bogaty zbiór najciekawszych produktów dostępnych na naszym rynku. Interesująco zapowiada się również wystawa przygotowana przez renomowaną Galerię Sztuki Współczesnej Mostra.

 

W czasie trwania imprezy odbywać się będą także prelekcje, prezentacje i premiery. Gwiazdą wydarzenia będzie słynny włoski artysta GIO PAGANI – architekt, designer, projektant mody, muzyk i fotograf.

 

W ramach cyklu „Akademia Designu Domu & Wnętrza” wystąpią m.in. znani i wielokrotnie nagradzani w Polsce i na świecie designerzy Tomek Rygalik i Robert Majkut, wybitny scenograf teatralny i projektant wnętrz Boris Kudlička oraz prowadząca wspólnie z nim galerię sztuki użytkowej Aleksandra Pogassi-Kudlička, znany trendwatcher Michał Mazur, architektka-blogerka, felietonistka „Domu & Wnętrza” Izabela Gemzała, a także właścicielka Galerii Sztuki Współczesnej Mostra Leonarda Szwed-Strużyńska.

 

Więcej informacji można znaleźć na stronach organizatorów dominteligentny.pl ewaiwnetrze.pl.