Design Dla Zwierząt: wyjątkowa akcja charytatywna | Dekorian Home
WYDARZENIA | 2017-10-12

Design Dla Zwierząt: wyjątkowa akcja charytatywna

Udostępnij logo whatsapp logo twitter

Pomysłodawcą i organizatorem akcji jest Krystyna Łuczak-Surówka, historyk i krytyk designu, właścicielka 3 psów i 3 kotów, którym dała kochający dom. Dekorianhome.pl wspiera wydarzenie medialnie.


 


Kilka lat temu Krystyna Łuczak-Surówka postanowiła połączyć miłość do designu z miłością do zwierząt i przekuć je obie w dobro, jakim jest pomaganie. W ten sposób zainicjowała DESIGN DLA ZWIERZĄT, akcję, która w 2016 roku prowadzona jest już po raz 6. Idea jest prosta i czytelna. Projektanci/designerzy przekazują dary, które są wystawiane są na aukcjach Allegro. Całkowity dochód ze sprzedanych przedmiotów jest przekazywany na potrzeby bezdomnych zwierząt. W ramach 6. edycji akcji beneficjentem zysków ze zbiórki będzie Fundacja Zwierzochron.

 

Na aukcjach DDZ gościły meble, lampy, porcelana, szkło, przedmioty dekoracyjne, grafiki, plakaty, książki, obiekty vintage, moda, biżuteria, zabawki, a nawet usługi (jak np. projekt wnętrza, logo, strony www) oraz fotografia. Obiekty do licytacji można przekazywać i zgłaszać do poniedziałku 5 grudnia. Aukcje na Allegro odbędą się 10-18 grudnia 2016.

 

Wszystkie niezbędne informacje dotyczące procedury zgłoszeń znajdują się na Facebooku akcji: www.facebook.com/designdlazwierzat


Akcja Design Dla Zwierząt to potrójny prezent: dary od projektantów, firm, indywidualnych darczyńców; design, który można wylicytować w prezencie dla siebie lub bliskich przed świętami, prezent dla zwierząt (karma, leczenie, wyposażenie boksów).

 

Zachęcamy do udziału w zbiórce i licytacjach!

 

Plakat DDZ 2016

 

<