Design dla najmłodszych | Dekorian Home
WYDARZENIA | 2017-10-12

Design dla najmłodszych

Udostępnij logo whatsapp logo twitter

Już w najbliższą niedzielę, 28 sierpnia odbędzie się druga edycja Targów Zabawek i Designu dla Dzieci w Domu Towarowym Braci Jabłkowskich, przy ul. Brackiej 25 w Warszawie.


 

Podczas targów zaprezentuje się 40 wystawców. Będą wśród nich głównie polscy projektanci i producenci, ale pojawi się również kilka zagranicznych marek. Produkty, które będzie można kupić na targach są na co dzień niedostępne w sklepach, oryginalne, w większości robione ręcznie.

 

Targi zostały podzielone na strefy: zabawek, designu i mody. W pierwszej znajdziemy wszelkie umilacze życia maluchów: przytulanki, książki, czy gry edukacyjne. W strefie designu będzie można zaopatrzyć się w meble i akcesoria dekoracyjne do dziecięcego pokoju. Nie zabraknie także ciekawych ubranek dla małych modnisi.

 

Podczas gdy rodzice oddadzą się buszowaniu między stosikami w poszukiwaniu perełek dla swoich pociech, one będą mogły przyjemnie i pożytecznie spędzić czas na warsztatach. Organizatorzy zaplanowali bogaty program dla dzieci w różnym wieku.

 

Wejście dla wszystkich gości jest bezpłatne. Targi odbędą się w godzinach 11-19.

 

Strona wydarzenia: www.facebook.com/events/1283711961656193/?active_tab=highlights

<