Dekorian Home Challenge na Warsaw Home 2017 | Dekorian Home
WYDARZENIA | 2017-10-22

Dekorian Home Challenge na Warsaw Home 2017

Już od piątku w PTAK Warsaw EXPO targi branży wyposażenia wnętrz Warsaw Home 2017. Zapraszamy na nasze stoisko i do udziału w Dekorian Home Challenge!
Udostępnij logo whatsapp logo twitter

Magazyn Dekorian Home jest partnerem medialnym tegorocznych targów Warsaw Home. Od 6 do 8 października w halach PTAK Warsaw Expo swoje produkty i usługi zaprezentują wystawcy z branży meblowo-dekoracyjnej, sklepy, projektanci wnętrz, deweloperzy, architekci. Oprócz wystaw w programie znajdziemy również konferencje i panele dyskusyjne oraz spotkania z gwiazdami designu. Swoje stoisko przygotował również Dekorian Home. Nie będzie to zwyczajna ekspozycja, redakcja przewidziała dla odwiedzających interaktywne zadanie.  Dekorian Home Challenge skierowany jest głównie do architektów, ale w  zabawie mogą wziąć udział wszyscy. Warunkiem koniecznym jest wyobraźnia przestrzenna i odrobina wiedzy z zakresu dekoracji wnętrz.

 

Stoisko Dekorian Home zamieni się w mieszkanie. Jak zobaczymy na pierwszy rzut oka, kawalerka o powierzchni 27m2 będzie źle zaprojektowana. Redakcja Dekorian Home przygotuje dla odwiedzających rzuty mieszkania. Każdy, kto będzie chciał wziąć udział w konkursie, będzie mógł naszkicować nowy plan funkcjonalny kawalerki, zaplanować rozkład pomieszczeń, ustawienie mebli.

 

Trzy najlepsze, najbardziej pomysłowe i funkcjonalne projekty zostaną wyróżnione. Oceni je zespół redakcyjny magazynu i portalu dekorianhome.pl. Nagrodą będzie publikacja, promująca danego architekta lub produkty z oferty wydawcy Dekorian Home czyli sieci salonów DEKORIAN.

 

W tym roku hasłem przewodnim Warsaw Home jest odwaga. Zatem wszystkich odważnych i gotowych na nowe wyzwania zapraszamy do zmierzenia się z Dekorian Home Challenge! Znajdziecie nas w hali F na stoisku A7. 

<