Dekorian Home Challenge 2019 | Dekorian Home
WYDARZENIA | 2019-09-18

Dekorian Home Challenge 2019

Targi Warsaw Home 2019 w Ptak Warsaw Expo rozpoczną się 3 października. Są to jedne z najważniejszych targów związanych z designem i architekturą w Europie - tym większą mamy przyjemność uczestniczyć w nich jako wystawcy. Zapraszamy na nasze stoiska oraz do udziału w Dekorian Home Challenge 2019!
Udostępnij logo whatsapp logo twitter

Zapraszamy  na stoisko medialne Dekorian Home – D1.13 w hali D, gdzie czeka na Państwa wiele ciekawych konkursów, w tym Dekorian Home Challenge 2019.

Dekorian Home Challange

W zeszłym roku podczas Warsaw Home mogli Państwo wziąć udział w konkursie Dekorian Home Challenge, który polegał na przygotowaniu kreatywnego moodboardu składającego się z próbek produktów dostępnych w naszej ofercie. Każda z prac została sfotografowana, a następnie umieszczona na fanpage’u  Dekorian Home. Wygrała ta, pod którą znalazło się najwięcej ‘lajków’. Tym razem redakcja przygotowała coś naprawdę wyjątkowego.

Wyraź siebie

Tegoroczny konkurs polega na naszkicowaniu/zaprojektowaniu mebla/ lampy, które odzwierciedlają  styl, osobowość, pasje osoby biorącej udział w naszym wyzwaniu. Po wykonaniu zadania, każdy ma obowiązek sfotografować zdjęcie, a następnie zamieścić je na swoim profilu na FB jako post publiczny z oznaczeniem fanpage`u Dekorian Home - https://www.facebook.com/DekorianHome/. Zwycięzca otrzyma wybraną lampę DekoLuce kolekcji Glass: https://dekoluce.pl/glass.

Kim jestem?

Kolejna część konkursu to przygotowanie odpowiedzi na pytanie związane z hasłem tegorocznej edycji: Jestem. Cztery najciekawsze odpowiedzi wybrane przez redakcję nagrodzimy publikacjami na łamach portalu dekorianhome.pl.

Regulamin konkursu.

Czas generowania strony: -1656978843,88s