Czas budzić się do życia z kolorem marca według PARA Paints | Dekorian Home
WYDARZENIA | 2021-03-03

Czas budzić się do życia z kolorem marca według PARA Paints

Marzec to miesiąc przyzywania wiosny, najbardziej lubianego okresu całego roku, kiedy to do życia budzi się wszystko wokół nas. To również doskonały czas na rozpoczęcie snucia lub nawet realizacji planów o nowych ścianach. PARA Paints poleca na tą okoliczność kolor P5034-34 Tai Chi.
Udostępnij logo whatsapp logo twitter

Kolor ten wydaje się być wynikiem zmieszania białego śniegu i przebijających przez niego pierwszych oznak wiosny w postaci kiełkujących, zielonych roślin. Taka kombinacja pobudza i pozwala poczuć świeżość, a skojarzenia z miętą są jak najbardziej na miejscu.arwa P5034-34 Tai Chi prezentuję się bardzo elegancko w połączeniu ze szlachetnymi materiałami. Przy złoconych dodatkach lub w postaci atłasowego obicia mebli stanowi o szyku otoczenia. W stonowanych pomieszczeniach odnajdzie się wśród zbliżonych jasnych barwach. Jeżeli chcemy jednak wprowadzić lekki, kontrolowany zamęt – wystarczy zestawić ją z mocnym niebieskim, granatem lub żółtym.

Ściany w kolorze marca od PARA Paints wpisują się również w styl, który umiłował sobie naturę i zrównoważony rozwój wraz z ochroną środowiska. Jeżeli chcemy skorzystać z naturalnych, nisko obrobionych dodatków, takich jak drewno, len czy suszone kwiaty – śmiało! Efekt będzie przyjemny zarówna dla oka, jak i duszy.*promocja -15% na kolor marca ważna jest do 31 marca 2021 r./nie dotyczy Dekorian Club/nie łączy się z innymi promocjami/do wyczerpania zapasów

Czas generowania strony: -1656984257,31s