BLOW. Siła trendów | Dekorian Home
WYDARZENIA | 2017-10-12

BLOW. Siła trendów

Udostępnij logo whatsapp logo twitter

Agenda warszawskich wydarzeń wzbogaciła się o nowy koncept targów łączących modę, sztukę i design. Inauguracja odbędzie się 18-20 listopada w kompleksie Royal Wilanów. W wydarzeniu udział biorą m.in. Łukasz Jemioł, Paprocki & Brzozowski, ZIETA Process Design.


 

Grono marek premium, które dołączyły do pierwszego w Polsce „trend show” jest znacznie większe i obejmuje kilkadziesiąt pozycji. Wystawcy zostali podzieleni na kilka kategorii, m.in. high fashion, urban, casual fashion, gentelman’s, kids, beauty, art & design oraz home & garden. 

 

Przestrzeń wystawiennicza będzie dostępna dla odwiedzających: piątek, 18 listopada od 16:00 do 21:00; sobota, 19 listopada od 11:00 do 20:00 i niedziela, 20 listopada od 11:00 do 18:00. W tych samych godzinach goście będą mogli wziąć udział w spotkaniach, warsztatach i dyskusjach na temat najnowszych trendów w modzie, biznesie, edukacji, sztuce i designie. 

 

Wydarzenie zainauguruje (18 listopada o godzinie 16:00) Aukcja Sztuki Domu Aukcyjnego Art In House Community. W licytacji wezmą udział prace takich artystów, jak Wojciech Brewka, Krzysztof Ludwin, Lech Bator, Joanna Misztal, Ivo Nikić, Zuzanna Jankowska, Łukasz Biliński, Kamila Jarecka, Marta Kolarz oraz Filip Ignatowicz. Aukcji będzie towarzyszyła prelekcja Anity Wolszczak na temat inwestowania w sztukę. 

 

BLOW Premium Trend Show w kompleksie Royal Wilanów przy ul. Klimczaka 1. Bilet wstępu: 20 zł. 

 

Po najnowsze informacje o wydarzeniu zapraszamy na stronę internetową www.BLOWtrendshow.pl oraz fanpage na Facebooku.

 

<