Architect@Work z udziałem Glamora i Dekorian Home | Dekorian Home
WYDARZENIA | 2022-11-08

[email protected] z udziałem Glamora i Dekorian Home

[email protected] to ekskluzywne wydarzenie dla architektów oraz projektantów wnętrz z ponad 200 innowacyjnymi produktami. Lista wystawców przeszła ścisłą selekcję i została wybrana przez jury złożone wyłącznie z przedstawicieli branży. Dlatego też niezwykle nam miło znaleźć się w tym zacnym gronie i oczywiście zaprosić Was do odwiedzin naszego stoiska już 15 i 16 listopada.
Udostępnij logo whatsapp logo twitter

[email protected] to wydarzenie, które przyjęło się już w wielu miejscach na Świecie i wszędzie odnosiło ogromne sukcesy. Uczestnicy, jak i wystawcy chwalili sobie koncepcję targów, gdzie najważniejsza nie były stoiska i ich wygląd, a sama oferta i sposób jej przedstawienia przez przedstawicieli firm obecnych na evencie. Takie podejście jest czymś nowym na tle pozostałych targów branży interior design. Innowacyjny jest również sam schemat prezentacji wystawców – minimalistyczna i nowoczesna przestrzeń tworzy klimat przyjazny rozmowom i nawiązywaniu nowych kontaktów biznesowych.

Wszędzie tam gdzie pojawiła się koncepcja [email protected], m.in. Francji, Belgii, Holandii, Niemczech, Włoszech, Hiszpanii czy Szwecji targi odniosły ogromny sukces i zostały bardzo wysoko ocenione przez branżę. Jesteśmy pewni, że nie inaczej będzie w Polsce, dlatego też czuliśmy ogromną potrzebę być częścią tworzącej się historii. Wraz z producentem włoskich grafik ściennych Glamora zaprezentujemy nowości w asortymencie oraz przypomnimy niezwykłe właściwości podkładów czy w jaki sposób powstają same grafiki, które później możemy podziwiać na ścianach.

Targi trwają przez dwa dni, od 15 do 16 listopada, a nasze stanowisko będzie mieściło się na stoisku nr 39.

Mamy dla Ciebie zaproszenie! Kliknij i odbierz darmową wejściówkę.

Dowiedz się więcej o [email protected]k

[email protected] WARSAW
15 & 16 listopada 2022
EXPO XXI - Ignacego Prądzyńskiego 12/14 Warszawa
Stoisko 39

Czas generowania strony: -1670348899,35s