ARCHITECT@WORK Warsaw jest gotowe na drugą edycję! | Dekorian Home
WYDARZENIA | 2023-05-23

[email protected] Warsaw jest gotowe na drugą edycję!

[email protected] Warsaw powraca do EXPO XXI po swoim przełomowym debiucie! Na jednym ze stoisk Glamora razem z Dekorian Home.
Udostępnij logo whatsapp logo twitter

"To dokładnie to, czego potrzebowała społeczność architektów i projektantów wnętrz w Warszawie", "W końcu koncepcja, która rozumie potrzeby architektów i projektantów wnętrz!" - To były typowe reakcje, które spłynęły po pierwszej edycji [email protected] Warsaw. Media społecznościowe eksplodowały, a wystawcy byli podekscytowani wynikami swojego udziału.

Jest jeszcze jeden powód, aby wrócić do Warszawy w tym roku!

Innowacja, która jest kluczowa dla każdego architekta lub projektanta wnętrz, jest to również główne kryterium dla [email protected]. Wystawcy muszą przedstawić innowacyjne produkty na swoim stoisku. Każdy produkt pokazany podczas wydarzenia został wcześniej oceniony przez panel oceniający, który składa się z architektów i projektantów wnętrz. Po uzyskaniu zatwierdzenia tej grupy referencyjnej, można go oficjalnie zaprezentować podczas [email protected].

Tradycyjne alejki zostały przekształcone w strefy lounge, gdzie można odpocząć, poprowadzić spotkania w bardziej nieformalny i prywatny sposób, a przede wszystkim skorzystać z bezpłatnego cateringu dla odwiedzających oraz wystawców. To miejsce, gdzie można spotkać się z kolegami z branży i wymienić doświadczenia.

Niewielkie narożne jednostki służą do prezentacji produktów w bardzo wynalazczy i estetyczny sposób. Ze względu na wielkość jednostek producenci muszą się skupić i działać zgodnie z prostą zasadą architektoniczną "mniej znaczy więcej". Koncept zakłada również, że każda firma, niezależnie od rozmiaru, musi zaprezentować swoje produkty w dokładnie takim samym wymiarze. Doskonały sposób na skupienie się na innowacjach.

Zachwycające i inspirujące prelekcje również stanowią część wydarzenia. Wiodący architekci i projektanci wnętrz zajmują centralną scenę w sali seminaryjnej, aby omówić ważne tematy i podzielić się swoimi doświadczeniami z wszystkimi odwiedzającymi.

Jednym z wystawców będzie nasza sieć, która jak w pierwszej edycji będzie dumnie prezentować markę włoskich grafik ściennych Glamora! Zainteresowanych udziałem w evencie i odwiedzeniem naszego stoiska zapraszamy po bezpłatne zaproszenie:

Kliknij i odbierz darmowe zaproszenie


[email protected] WARSAW

XPO XXI - Ignacego Prądzyńskiego 12/14, 01-222 Warszawa
Wtorek 30 - Środa 31 Maja 2023

Czas generowania strony: -1686197769,50s