Album Homebook Design Vol. 5 | Dekorian Home
logo dekorianhome
WYDARZENIA | 2019-03-26

Album Homebook Design Vol. 5

Homebook Design vol.5 to kolejna edycja albumu poświęcona wyselekcjonowanym pracowniom współpracującym z portalem Homebook. Na łamach najnowszego wydania, tworzonego z pasji i potrzeby piękna, można znaleźć wnętrza odważne, z temperamentem, pozbawione kompromisów. Niezwykle inspirujące połączenia, niebanalne rozwiązania i egzotyczne wariacje – zapraszamy w podróż po najciekawszych polskich aranżacjach.
Udostępnij

Album Homebook Design vol.5 jest wspaniałą inspiracją dla wszystkich, którzy kochają wnętrza bowiem na łamach 250 stron zaprezentowano najpiękniejsze aranżacje mieszkań.  Można znaleźć tam projekty bardzo różnorodne stylistycznie oraz gabarytowo. Od niewielkich kawalerek ulokowanych w starych kamienicach, przez nowoczesne apartamenty, po duże domy z ogrodem.

W piątym wydaniu najnowsze trendy wnętrzarskie przeplatają się z najróżniejszymi stylami – raz jest bardzo industrialnie, kolorowo i egzotycznie, by za chwilę znów zaskoczyć sentymentalną podróżą do przeszłości. W prezentowanych przestrzeniach nie brakuje bowiem ikon światowego designu, odnowionych przedmiotów z duszą, a nawet wysublimowanych kolekcji sztuki.

Tym, co zasługuje na uwagę jest fakt, iż każdy z prezentowanych projektów powstał w Polsce. Dzięki temu, zamiast obecnie modnych koncepcji podyktowanych przez surowy minimalizm, w albumie Homebook Design vol.5 można rozkoszować się indywidualnymi historiami zamkniętymi w oryginalnych aranżacjach. Choć niektóre są prowokujące i kontrowersyjne to z pewnością pobudzają wyobraźnię i wyzwalają emocje.