13. edycja targów tekstyliów domowych już we wrześniu! | Dekorian Home
WYDARZENIA | 2018-08-01

13. edycja targów tekstyliów domowych już we wrześniu!

Interior Design Forum to jedyne targi w Polsce poświęcone w całości tekstyliom domowym. Już 6 września w Centrum Praskim Koneser odbędzie się kolejna, 13. edycja tego wyjątkowego wydarzenia. Spotkanie, odbywające się dwa razy do roku, jest idealną okazją do nawiązania biznesowych kontaktów oraz zdobycia nowej wiedzy czy inspiracji.
Udostępnij logo whatsapp logo twitter

13. edycja Interior Design Forum to wydarzenie skupiające kilkadziesiąt polskich i zagranicznych marek z branży tekstyliów wnętrzarskich. Adresowane przede wszystkim do przedstawicieli sklepów z wyposażeniem wnętrz, studiów dekoracji okien, sieci detalicznych, hoteli i restauracji, a także projektantów i dekoratorów. Służą wzbogaceniu uczestników o nowe produkty, wiedzę i inspiracje.

Organizatorzy starają się by targi za każdym razem były wyjątkowe i niepowtarzalne dlatego przygotowali kilka nowości. Pierwszą z nich będzie lokalizacja  – kultowe Centrum Praskie Koneser. Mnóstwo rewelacji będzie można również zobaczyć wśród dekoracji okiennych: firan, zasłon, rolet czy karniszy. Nie zabraknie także propozycji pięknych pościeli, oryginalnych ręczników, łazienkowych dywaników, stołowych nakryć, a także tapet, wykładzin oraz tkanin. Natomiast niezmienna pozostanie bogata oferta wykładowa poświęcona tematom sprzedażowym, marketingowym oraz najnowszym światowym trendom w wyposażeniu wnętrz. Większość prelekcji poprowadzi Jerzy Osika – właściciel firmy Promedia, ekspert ds. sprzedaży i marketingu.

Dla handlowców zawodowo związanych z branżą tekstyliów domowych, architektów, dekoratorów oraz projektantów wnętrz, przedstawicieli branży HoReCa, studentów i uczniów szkół związanych z branżą oraz mediów udział w targach jest bezpłatny. Aby wziąć udział w wydarzeniu wystarczy zarejestrować się przez stronę: http://www.interiordesignforum.pl/.

13. edycja targów tekstyliów domowych Interior Design Forum została objęta naszym patronatem medialnym.

Czas generowania strony: -1656563776,09s