100% designu na London Design Festival | Dekorian Home
WYDARZENIA | 2018-09-02

100% designu na London Design Festival

Mediolan, Kolonia, Paryż, Frankfurt, Londyn… Te miasta znajdują się na mapie każdego tropiciela najnowszych trendów ze świata designu. Tam warto być każdego roku, żeby przekonać się co nowego przygotowały na nadchodzący sezon najlepsze marki. Wielkimi krokami zbliża się tegoroczna edycja London Design Festival.
Udostępnij logo whatsapp logo twitter

A impreza jak co roku, również i tym razem zapowiada się ciekawie. Każdej jesieni wydarzenie przyciąga dziesiątki tysięcy odwiedzających. Tak będzie i tym razem. To będzie kolejna okazja do spotkania się „na żywo” z największymi gwiazdami designu, ale też z architektami i projektantami, którzy nieustannie poszukują najnowszych trendów i inspiracji w projektowaniu wnętrz. Wraz z tegoroczną edycją organizatorzy zapowiadają wiele zmian i niespodzianek.

Najwięcej zaciekawienia budzi najbardziej komercyjna odsłona London Design Festival, czyli 100% Design. To po Mediolanie największe i najbardziej popularne targi związane z branżą designu i wzornictwa. Zakres tematyczny targów organizatorzy podzielili na cztery zagadnienia: Wnętrza, Miejsce pracy, Kuchnia i Łazienka oraz Projektowanie i Budowa. Swoje produkty w ramach tych kategorii zaprezentuje 400 marek z całego świata. Na głównej wystawie zaprezentują się najnowsze i najbardziej zaawansowane technologicznie produkty do współczesnych wnętrz: meble, sprzęt oświetleniowy, akcesoria i dodatki, wykładziny ścienne i podłogowe, tkaniny i tapety…, a także nowinki ze świata kuchni i łazienek. A wszystko to w sercu powołanej do życia na czas wydarzenia dzielnicy West Kensington Design District. 100% Design Festival zapowiada się w tym roku naprawdę ciekawie.


London Design Festival już od 15-23 września. 


<