Ty znajdujesz inspirację, NIX znajduje kolor | Dekorian Home
TRENDY | 2022-05-19

Ty znajdujesz inspirację, NIX znajduje kolor

Dodaj Nix Mini 2 do swoich narzędzi, a Twój zestaw będzie uzupełniony o urządzenie do dopasowywania kolorów, które pozwoli Ci czerpać inspirację z prawdziwego życia wprost do Twoich projektów. Po prostu umieść Nix Mini 2 na dowolnej powierzchni i zeskanuj jej kolor, aby znaleźć pasującą farbę za pomocą bezpłatnej aplikacji Nix Paints. Przeglądaj podobne kolory i odcienie, wysyłaj je swoim klientom prosto z aplikacji!
Udostępnij logo whatsapp logo twitter

Dopasowanie kolorów zawsze i wszędzie

Świat staje się coraz bardziej mobilny i pędzi również coraz szybciej. Nie dziwi fakt, że aby mieć więcej czasu dla siebie, wyręczamy się nowoczesną technologią i gotowymi rozwiązaniami wszędzie, gdzie tylko możemy. Pomaga nam to odpowiednio rozplanować dzień...krótko mówiąc ułatwiamy sobie życie.

Idealnym przykładem jak pewne czynności mogą stać się szybkie i proste dzięki technologii jest użycie profesjonalnego czytnika kolorów NIX Mini 2. To rozwiązanie dla architektów, projektantów czy po prostu  miłośników barw, które dosłownie w kilka sekund zbada i namierzy każdy otaczający nas kolor. Sensor NIX Mini 2 jest niewielkich rozmiarów (zmieści się do kieszeni), więc można zabrać go wszędzie, a ponieważ współpracuje bezprzewodowo z każdym smartfonem, nie ma potrzeba kupować dodatkowego sprzętu uzupełniającego. Wszystko, co trzeba zrobić, to ściągnąć dedykowaną aplikację np. NIX Paints lub NIX Toolkit i można zaczynać dopasowanie do ponad 125 000 kolorów i tonacji.

Niezawodność i dokładność

Czytnik barw NIX Mini 2 został wyprodukowany w Kanadzie i zaprojektowany z myślą o codziennym użytkowaniu. Jest idealny dla tych, którzy cenią połączenie technologii z designem. Pomimo swoich kompaktowych rozmiarów cechuje się bardzo dokładnym wykonaniem badania barw z dowolnej powierzchni. W ten sposób nasza aplikacja na telefonie wygeneruje cyfrową wersję naturalnej barwy.

NIX MINI 2 jest jedynym w branży projektowania wnętrz urządzaniem, które zapewnia analizę kolorów bez wymogu dodatkowej kalibracji użytkownika, drastycznie skracając błędy i czas konfiguracji oraz umożliwiając natychmiastowe skanowanie. Dodatkowo dedykowane aplikacje pomagają zapisywać nasze pomiary, grupować je wedle projektów itp., co niezwykle ułatwia organizację pracy. System podpowie nam od razu również nazwę oraz symbol koloru farb idealnie dopasowanych dla zbadanej pozycji.

Czas i bezpieczeństwo działania

Korzystaj ze skanera, gdy tylko nadarzy się okazja. Bateria NIX Mini 2 zapewnia ponad 3 miesiące czuwania i wytrzyma 3000 skanów na jednym ładowaniu. Akumulator litowo-jonowy jest w pełni naładowany w ciągu zaledwie 3 godzin. Kabel ładujący micro USB działa z każdą ładowarką.

Czytnik NIX Mini 2 pracuje już z powodzeniem w każdym salonie Dekorian Home w Polsce. Istnieje również możliwość zakupu urządzenia.

Czas generowania strony: -1713629833,39s