Świąteczne slow emotions | Dekorian Home
TRENDY | 2017-12-18

Świąteczne slow emotions

Zostało 10 dni do świąt. Zakupowe szaleństwo sięga zenitu. Galerie handlowe przeżywają oblężenie. Jak zostać w zgodzie z tradycją i nie dać się porwać fali totalnej konsumpcji? Najbliższy weekend oferuje atrakcje dedykowane tym, którzy w święta lubią zwolnić, a w prezencie dać coś, co niesie ze sobą jakiekolwiek wartości.
Udostępnij logo whatsapp logo twitter

WZORY w Domu towarowym Braci Jabłkowskich

W trakcie specjalnej świątecznej edycji targów WZORY dom towarowy przy ul. Brackiej zmienia się w niesamowity tygiel. W przyjaznej i luźnej atmosferze spotykają się tu polscy projektanci, miłośnicy designu, eksperci, a nawet dzieciaki. Na kilku piętrach niesamowitego budynku można znaleźć wszystko, czego dusza zapragnie: piękną ceramikę, meble, dodatki, tekstylia, plakaty, akcesoria i rzeczy dla najmłodszych. Szukając prezentów, można porozmawiać z ich twórcami, zapytać o warsztat, spróbować smacznej kuchni przygotowywanej przez niewielkie pracownie kulinarne, a także wziąć udział w ciekawych prelekcjach i spotkaniach. Jedną z sobotnich atrakcji będzie wykład carycy polskiego designu – dr Katarzyny Łuczak-Surówki, która opowie nam o wzornictwie w czasie Świąt. Gorąco polecamy!

Strona wydarzenia na FB.


Salon Zimowy

Po kilkuletniej przerwie powraca do Warszawy Salon Zimowy – świąteczne targi sztuki, w ramach których galerie z Warszawy, Krakowa i Poznania pokażą malarstwo, fotografię, rysunki, grafiki, wydawnictwa i edycje specjalne autorstwa najważniejszych polskich artystów. Kontynuując tradycję poprzednich lat i tym razem Salon Zimowy zagości w nietypowej przestrzeni, dawnym Salonie Sztuki przy ul. Jana Pawła II 49. To prawdziwa gratka dla wszystkich, którzy szukają czegoś naprawdę wyjątkowego. Na tegorocznym Salonie do kupienia będą bowiem prace Agnieszki Brzeżańskiej i Rafała Dominika (Kasia Michalski Gallery), kolaże Ewy Juszkiewicz, Mateusza Szczypińskiego (lokal_30) i Honzy Zamojskiego (Leto), fotografie Michała Smandka (Rodriguez Gallery) i Filipa Berendta (lokal_30), obrazy Davida Krňanskýego (Leto) i Magdaleny Karpińskiej (Polana Institute) oraz prace najmłodszego pokolenia artystów reprezentowanych przez salonowego debiutanta - krakowską Henryk Gallery. Nie można przegapić!

Więcej informacji o projekcie.


Pop-Up Store Targów Rzeczy Ładnych

Targi Rzeczy Ładnych zainicjowały sezon przedświątecznych imprez w Warszawie, ale ich organizatorzy nie powiedzieli ostatniego słowa. Do 21 grudnia w budynku ETHOS przy Pl. Trzech Krzyży działa świąteczny sklep z designem - TRŁ POP UP STORE! Znajdziecie tu rzeczy sygnowane przez najlepszych polskich projektantów i marki - oryginalne prezenty ze znakiem jakości TRŁ. Warto zajrzeć!

Fanpejdż sklepu.

Czas generowania strony: -1679406286,13s