| Dekorian Home
TRENDY | 2020-11-05

Suszone kwiaty zawładnęły wnętrzami

W dzisiejszych czasach coraz więcej osób wybiera ekologiczne i zrównoważone materiały do budowy i dekoracji swojego domu. W imię tej idei do naszego życia wkradł się jeden z największych trendów w tym roku: suszone kwiaty. Jeśli jeszcze nie masz ich w swoim wnętrzu, naprawdę powinieneś o tym pomyśleć!
Udostępnij logo whatsapp logo twitter

Suszone kwiaty nie są nowością – to moda powracająca do nas co kilkadziesiąt lat. Tym razem idealnie zgrywa się z innymi, większymi trendami i ich ideologiami: Biofilią czy Zero Waste. Pasuje do popularnych pastelowych kolorów ziemi, betonu, naturalnych tekstyliów czy mebli z organicznych surowców.

Nie małą rolę we wzroście popularności suszonych kwiatów pełni ich cena zakupu czy prostota w utrzymaniu. Nie każdego w końcu stać na cotygodniową wymianę bukietu świeżych kwiatów w wazonie. Za to żywe kwiaty doniczkowe są często wymagające i kapryśne, a ich piękno nie zależy tylko od regularnego podlewania. Susz można kupić i prezentował się będzie cały czas tak samo pięknie i okazale. Dla troszkę ambitniejszych nie będzie problemu przygotować tego typu ozdoby samemu.

Wysuszona flora to nie tylko naturalne ozdoby, ale również i wzory występujące na tapetach, tekstyliach czy innych dodatkach. Wszystko po to, aby jak najmocniej wypełnić przestrzeń naszych mieszkań kojącym klimatem, ale też pozytywnym podejściem do przemijania.


Czas generowania strony: -1708491928,40s