Prezenty last minute na Dzień Dziecka | Dekorian Home
TRENDY | 2017-10-18

Prezenty last minute na Dzień Dziecka

Wielkimi krokami zbliża się Dzień Dziecka, święto, z którego okazji rodzice tracą głowę i obsypują swoje pociechy licznymi prezentami. Jeśli nie wiecie, o czym marzy Wasza latorośl lub jest za mała, by się tego od niej dowiedzieć wprost, zerknijcie na nasze propozycje.
Udostępnij logo whatsapp logo twitter

Przedstawiamy kilka pomysłów na podarunki zaprojektowane przez polskich designerów, które wyróżniają się estetyką, wykonaniem i na pewno wywołają uśmiech na dziecięcych twarzach.

 

Lampka Huhu od Beza Projekt 

 

Sympatyczny jeż, zając i sowa autorstwa znakomitego duetu Anna Łoskiewicz-Zakrzewska i Zofia Strumiłło-Sukiennik. Przeniosą malucha w magiczny świat, przepędzą złe sny w nocy, a rzucany przez nie cień poruszy dziecięcą wyobraźnię. Mogą stać się bohaterami opowiadanych historii i towarzyszami bajek czytanych na dobranoc. Są wykonane z naturalnego drewna i otulają ciepłym światłem. 

 

drewniana lampka huhu beza projekt

 

drewniana lampka huhu beza projekt 2

 

 

Tipi od Nununu

 

Prezent idealny dla małych odkrywców, kolonizatorów nowych terytoriów, kreatorów własnego porządku. Marka Nununu stawia na ręcznie szyte i starannie zdobione przedmioty, które świetnie wpisują się w dziecięcy świat, przesiąknięty magią i tajemnymi zaklęciami. 

 

tipi dla dzieci nununu 2

 

tipi dla dzieci nununu 3

 

Pościel od Las i Niebo

 

Rozćwierkane, szeleszczące liśćmi, oszałamiające kolorami motylich skrzydeł — wspaniałe tkaniny z pracowni Las i Niebo będą nie tylko umilaczem snu, ale także doskonałym materiałem edukacyjnym — to żywy atlas przyrodniczy. Kto nie chciałby się uczyć przyrody z tak niecodziennych podręczników?

 

posciel w ptaki las i niebo

 

posciel w motyle las i niebo

 

Książka od Wydawnictwa Dwie Siostry

 

Publikacje Dwóch Sióstr można kupować „w ciemno”. Zawsze są doskonale wydane, świetnie przygotowane, powstają z szacunkiem dla najmłodszego czytelnika i w trosce o jego dobro. „Design" to historia wzornictwa w pigułce: przegląd najciekawszych domowych przedmiotów z ostatnich 150 lat – ikon designu zaprojektowanych przez najwybitniejszych projektantów, od Le Corbusiera po Philippe'a Starcka. Książke tworzą dowcipne opisy i barwne anegdoty, które, podobnie jak ilustracje, zaciekawiają i uwrażliwiają na estetykę otaczających nas rzeczy. 

 

ksiazka design dwie siostry

 

ksiazka design dwie siostry 2

 

Drewniane zabawki Wooden Story

 

Klocki, samochodziki, układanki, wózki, czy gryzaki — wykonane z drewna w rodzinnej firmie w Beskidach, które szturmem podbijają świat. Kolory nadają im naturalne barwniki, satynowe wykończenie wosk pszczeli i oleje roślinne. Zapakowane w płócienne worki i kartonowe pudełka mogą być przekazywane z pokolenia na pokolenie. Rozwijają zmysły i pachną lasem. Jak mówią sami właściciele stolarni: „nasze zabawki przyszły z lasu, dlatego dzieci bawiąc się nimi, w naturalny sposób stają się częścią tego świata. Recykling, ochrona środowiska — te pojęcia będą towarzyszyły im dzięki nim przez całe życie”. 

 

drewniane klocki zabawki dla dzieci wooden story 2

 

drewniane klocki zabawki dla dzieci wooden story

 

Zabawki edukacyjne Little Leaf


Stojaki edukacyjne, gryzaki, zawieszki i łańcuszki zaprojektowane przez pedagog i psycholog, jednocześnie dwie mamy, które łączą swoje zamiłowanie do skandynawskiej estetyki z troską o rozwój najmłodszych dzieci. Wszystkie produkty Little Leaf są wykonywane ręcznie według autorskich projektów przy użyciu najwyższej jakości materiałów.

 

stojak edukacyjny little leaf

 

zawieszki do wozka little leaf

 

Foto: materiały prasowe firm

Zdjęcie z samochodzikiem na banerze głównym: Domsli22

Czas generowania strony: -1716825123,04s