Nieprzerwane efekty na ścianie | Dekorian Home
TRENDY | 2021-07-09

Nieprzerwane efekty na ścianie

Niestandardowe tapety do pokrywania ścian i mebli z ciągłym i nieprzerwanym efektem wizualnym – wszystko to w ofercie włoskiego producenta znakomitych grafik wielkoformatowych – Glamora!
Udostępnij logo whatsapp logo twitter

Podczas gdy wyobraźnia nie zna granic w tworzeniu przyjaznych, nastrojowych przestrzeni za pomocą oklein ściennych, które przywołują na myśl przyrodę i odległe krainy, w odcieniach zapożyczonych ze sztuki i mody, w rzeczywistości projektanci muszą radzić sobie z ograniczeniami narzucanymi przez istniejące elementy architektoniczne, meble, drzwi lub inne wymagania projektowe.

Tę przeszkodę można pokonać, stosując tapety zaprojektowane tak, aby bezproblemowo pokrywały ściany, zapewniając ciągły efekt wizualny, sprytnie pokrywając nawet meble lub elementy konstrukcyjne, które następnie stają się integralną częścią wystroju wnętrza. Niestandardowe rozwiązania oferowane przez Glamora opierają się na bogatym katalogu wzorów, estetyce oraz podkładzie i powierzchni  o różnych zastosowaniach np. do łazienki.

Z pomocą ekspertów producenta, architekci i projektanci wnętrz mogą realizować innowacyjne projekty w budynkach mieszkalnych i handlowych, a także w obiektach hotelarskich z przestrzeniami prywatnymi i publicznymi, takimi jak uzdrowiska, biura, salony wystawowe, salony, siłownie, restauracje i hotele, nie ograniczając ich kreatywności. Mając to na uwadze, wszystkie wzory w katalogu można dostosować się do potrzeb niestandardowych projektów. Wybrany wzór jest opracowywany w odniesieniu do powierzchni, która ma zostać pokryta i wszelkich istniejących cech, tak aby idealnie wkomponować go w przestrzeń, nie rezygnując z oryginalnego efektu wizualnego. Modułowy aspekt tapet pozwala na pokrycie ścian o długości ponad 9 metrów bez powtarzania wzoru, podążając za przebiegiem samej przestrzeni i otworów o dowolnym kształcie oraz zakrywając drzwi i meble zgodnie z życzeniem projektanta.

Czas generowania strony: -1713629639,12s