Modny salon | Dekorian Home
TRENDY | 2017-10-18

Modny salon

Mediolańskie targi należą do najbardziej prestiżowych i najchętniej odwiedzanych wydarzeń wzorniczych na świecie. Trudno wyobrazić sobie lepszą okazję do zapoznania się z najnowszymi tendencjami wnętrzarskimi. Rzesze architektów i miłośników designu z całego świata ściągają do Włoch, by odkryć propozycje na nowy sezon i zainspirować się nimi w życiu i pracy.
Udostępnij logo whatsapp logo twitter

Pieczołowicie przygotowywane i z rozmachem zrealizowane stoiska na mediolańskich targach są prezentacją trendów w pigułce. Przechadzając się pomiędzy kolejnymi, zaaranżowanymi często na wzór apartamentu strefami poszczególnych firm, można wyłapać nie tylko te, które są trendsetterskie i wizjonersko prezentują zupełnie nową estetykę. Po całym dniu spędzonym w zatłoczonych halach, można pokusić się o także bardziej analityczne wnioski. 

KOLOR

W nadchodzącym sezonie będą obowiązywały mocne, intensywne barwy. Bardzo popularny jest głęboki turkus, żółć, dużym zaskoczeniem - zgaszona, ceglasta czerwień, kolor miodowy czy musztardowy. Jako dodatek niezmiennie króluje złoto.

 

kolor miodowy mediolan isaloni

 

kolor turkus salon mdiolan isaloni

 

kolor zloto salon mediolan isaloni

 

WZORY

W tej kategorii możemy wybierać między skrajnościami - geometria rządzi na salonach na takich samych zasadach jak motywy zainspirowane florą i fauną - kwiaty, pióra, ptaki.

 

geometria salon

 

kwiaty salon mediolan isaloni

 

papugi salon mediolan isaloni

 

STYL

Wciąż widać zainteresowanie klasycznymi nurtami - inspiracji dostarcza Art Deco, Modern Classic, etniczny, ale najmocniej eksponowany jest zdecydowanie Mid-Century. Do głosu dochodzi również bardzo spokojny i subtelny minimalizm w duchu japońskim. Główną rolę odgrywają w nim oszczędne bryły mebli, naturalne materiały i światło.

 

vintage vitra salon mediolan isaloni

 

kolor vintage salon medialona isaloni 1

 

boho etniczny salon mediolan isaloni

 

drewno salon mediolan isaloni

Czas generowania strony: -1713164248,95s