Linearnie, kolorowo | Dekorian Home
TRENDY | 2019-05-10

Linearnie, kolorowo

Bądź modny w tym sezonie – ubierz siebie i swoje mieszkanie w paski! Taki kolorowy wzór wniesie dużo pozytywnej energii do wnętrza, szczególnie jeśli jego kolory będą żywe, jasne i pobudzające. Podobny efekt dadzą zasłony, poduszki, dywan w kolorowe pasy.
Udostępnij logo whatsapp logo twitter

Tęczowe paski to modowy hit w sezonie wiosna-lato 2016. Teraz będziemy nosić paski w różnym wydaniu: od klasycznych, marynarskich, po nowoczesne – we wszystkich kolorach tęczy. To propozycja dla eksperymentatorek. Te najodważniejsze wybiorą wersję total look. I chętnie zaaplikują paski w swoich mieszkaniach. Wybiegowe hity szybko odnajdują swoje odzwierciedlenie we wnętrzach.

 


Trend paskowy jest odważny, trochę szalony, a na pewno – efektowny. Kolorowe pasy kuszą projektantów, którzy czasami wypuszczają kolekcje (a częściej pojedyncze przedmioty) z ich udziałem. Powstają w ten sposób przedmioty nietuzinkowe, cieszące oczy feerią barw poskromionych geometrią wzoru. Motyw tęczowych pasów fascynuje, bo pobudza obie półkule mózgowe – artystyczną prawą i logiczną lewą. W dużych ilościach dla większości osób nie do wytrzymania. W detalach – jak najbardziej tak.

 

Zatem opcja total look w mieszkaniu nie wchodzi w grę. Za to w detalach i dekoracjach kolorowe paski sprawdzają się znakomicie. Za ich pomocą można poprawić proporcje wnętrza kładąc na ścianie tapetę lub malując je różnymi kolorami farby – w zależności od proporcji wnętrza poziomo lub pionowo. Taki kolorowy wzór wniesie dużo pozytywnej energii do wnętrza, szczególnie jeśli jego kolory będą żywe, jasne i pobudzające. Podobny efekt dadzą zasłony, poduszki, dywan w kolorowe pasy. Zatem bądź modna w tym sezonie – ubierz siebie i swoje mieszkanie w paski!

 

Czas generowania strony: -1716825727,68s