Klejnot designu w krainie diamentów | Dekorian Home
TRENDY | 2022-11-24

Klejnot designu w krainie diamentów

Historia i nowoczesny design tworzą wyrafinowane połączenie w przestrzeniach Sapphire House, hotelu sieci Marriott Autograph Collection, którego wnętrza inspirowane są stolicą diamentów – Antwerpią, a ściany zdobią grafiki ścienne marki Glamora.
Udostępnij logo whatsapp logo twitter

Dzięki prestiżowej lokalizacji w charakterystycznym budynku sąsiadującym z XVI-wiecznym Handelsbeurs, pierwszą na świecie giełdą papierów wartościowych, Sapphire House zabiera gości w podróż zdefiniowaną przez „efekt blasku”.

Każdy prestiżowy hotel Autograph Collection odznacza się oryginalnością i bogatą historią opowiedzianą w najdrobniejszych szczegółach.

Dla Sapphire House holenderskie studio projektowe HUGO stworzyło kojące wnętrza, które łączą historyczne detale z nowoczesną wrażliwością.

Kluczowa inspiracja w mieście zwanym „Królową Diamentów” naturalnie pochodziła z bogatych kolorów szafirów, rubinów, diamentów i szmaragdów.

Lobby nadaje ton delikatnymi barwami i czystymi liniami, które podkreślają jego historyczny charakter. Nowoczesny wystrój w rubinowych i szafirowych stonowanych eleganckich liniach i miękkich tkaninach tworzy przyjemne miejsce do relaksu. Grafiki ścienne Glamora „Saigon Garden” z kolekcji Creative Chapter VIII, otoczone geometrycznymi formami, tworzą bujne naturalne tło i poczucie głębi, które przenosi wzrok przez łukowate przestrzenie holu.

Dzięki projektowi, który żyje i oddycha wspaniałością Złotego Wieku Antwerpii, tapety są skomplikowaną częścią lobby Sapphire House, która odzwierciedla wielką podróż handlową w czasie i miejscu.

Źródło: Glamora.it

Czas generowania strony: -1716822803,62s