Jedna nowoczesna łazienka, trzy różne style | Dekorian Home
TRENDY | 2021-04-14

Jedna nowoczesna łazienka, trzy różne style

Współczesne łazienki zapewniają nie tylko funkcjonalną przestrzeń do higieny osobistej, ale są także bezpiecznym schronieniem, w którym można złagodzić stres związany z codziennym życiem, na przykład relaksując się pod prysznicem z kojącymi olejkami eterycznymi. Najnowsza technologia oferuje wygodę i oszczędność wody, a także powierzchnie, które wymagają minimalnej konserwacji - podłogi winylowe.
Udostępnij logo whatsapp logo twitter

Aby stworzyć nowoczesną łazienkę na podobieństwo luksusowego spa, zalecamy wybór wzoru, który jest minimalistyczny w stylu w celu uzyskania przestrzeni, która w niewymuszony sposób będzie się prezentować nowocześnie i prosto. Na przykład ta łazienka oferuje całą wygodę, jaką zapewnia nowoczesne, eleganckie wzornictwo z powierzchniami roboczymi na różnych wysokościach, aby były odpowiednie dla całej rodziny. Jasna biało-szara paleta barw tworzy uspokajające, rozświetlone pomieszczenie, które z pewnością napełni wszystkich energią na nadchodzący dzień.

Praktyczny wybór w przypadku intensywnie użytkowanych pomieszczeń — Designflooring oferuje ponadczasowo stylowe wzornictwo inspirowane drewnem i kamieniem o wygodnej i wodoodpornej powierzchni, którą łatwo utrzymać w higienicznej czystości. Korzystając z naszego interaktywnego internetowego narzędzia do projektowania podłóg Floorstyle, można obejrzeć trzy równie olśniewające style podłóg do tej nowoczesnej łazienki. Która podoba się Tobie najbardziej?

Opcja 1: tradycyjny dąb

Idealne rozwiązanie zarówno do wnętrz tradycyjnych, jak i współczesnych — eleganckie dębowe deski podłogowe dobrze komponują się z nowoczesną łazienką i płynnie łączą się z resztą domu. Tutaj wzór Warm Brushed Oak z naszej kolekcji Van Gogh zapewnia delikatną równowagę między piaskowo-złotymi odcieniami, prostymi słojami oraz piękną złożoną fakturą, aby wprowadzić ciepło, które ukoi i zapewni komfort nawet w najciemniejsze zimowe dni.
Stanowiący część naszej nowej kolekcji produktów wieloformatowych Van Gogh Warm Brushed Oak to jeden ze wzorów dostępnych obecnie zarówno w wersji klejonej, jak i z twardym rdzeniem, dzięki czemu zapewnia większą elastyczność wyboru właściwego formatu dla wymogów danej przestrzeni.

Opcja 2: nowoczesna jodełka

Aby zaprezentować bardziej współczesną wersję klasycznej dębowej podłogi, produkt Warm Brushed Oak został ułożony w jodełkę przy użyciu desek o mniejszym rozmiarze. Wzór ten podkreśla jego subtelną gamę odcieni, tworząc styl o ciekawej fakturze i wrażenie przestrzeni. Tę dostępną po raz pierwszy w wersji z twardym rdzeniem podłogę z deseniem w jodełkę można ułożyć nawet w pomieszczeniach o nierównym podłożu.

Opcja 3: szary wapień

Aby projekt łazienki wyglądał niezwykle elegancko i nowocześnie, wybraliśmy produkt Fumo z kolekcji Opus. Przydymione odcienie szarości tego wapiennego projektu dodają głębi monochromatycznej palecie barw i dopełniają proste linie tego minimalistycznego stylu. Finezja gładkiej wapiennej podłogi, dającej poczucie ciepła i gwarantującej łatwiejszą pielęgnację — produkt Fumo jest dostępny w formacie dużych płytek (jak w tym projekcie), ale może być również łączony z pasującą małą płytką jodełkową w celu uzyskania niepowtarzalnego stylu.
Korzystając z naszego narzędzia do projektowania podłóg Floorstyle, można w łatwy sposób zobaczyć, jak te podłogi będą wyglądać w Twoim domu. Wystarczy przesłać zdjęcie swojego pokoju, wybrać dowolny kamień, drewno lub abstrakcyjny wzór i sprawdzić rozmaite opcje uwzględniające różne kombinacje, wzory układania i elementy dekoracyjne.

Czas generowania strony: -1708487969,37s