Estetyka inspirujaca do rozmów | Dekorian Home
TRENDY | 2022-12-08

Estetyka inspirujaca do rozmów

Wyrafinowane wnętrze Wohrmann's Bar w hotelu Van der Valk w holenderskiej Bredzie tworzy przyjazną atmosferę hotelu, który odzwierciedla artystyczny design i luksus. Nie mały w tym udział włoskich grafik ściennych Glamora.
Udostępnij logo whatsapp logo twitter

Breda to kreatywne i tętniące miasto, które jest jednym z ciekawszych turystycznie punktów na mapie Holandii, szczególnie dla tych podróżników, którzy szukają miejsc poza utartymi szlakami. Niektórzy twierdzą, że posiada najbardziej malownicze historyczne centrum w całym kraju.

W tym niedużym mieście, pełnym artystycznego uroku, powstał Wohrmann’s Bar - miejsce na stylowego drinka wśród nie mniej stylowej aranżacji. W takiej przestrzeni świetnie odnalazła się również grafika ścienna włoskiego producenta Glamora.

Iskra inspiracji – mieniące się, ciepłe złoto

Holenderskie studio projektowe HUGO zainspirowało się tym promiennym elementem, a jego wpływ można odczuć w każdym szczególe.\

Wewnątrz baru panuje bogata i atrakcyjna atmosfera, z paletą ciemnych burgundów i zieleni, geometrycznymi wzorami na podłodze i boazeriami oraz odrobiną blasku w akcentach. Okleina ścienna Favola z kolekcji Creative Collection Rozdział XI łączy wszystkie elementy wystroju przestrzeni. Dzięki różnym odcieniom faktura tej okleiny ściennej z włókniny dodaje ziemistej energii, a złote akcenty dosłownie dodają blasku pomieszczeniu.

Wzajemne oddziaływanie głębokich tonów z jaskrawymi akcentami dodaje poczucia spokoju i refleksji, jednocześnie tworząc w pełni zintegrowane i bezpieczne środowisko, które inspiruje do rozmowy.

Źródło: Glamora.it

Czas generowania strony: -1679411687,24s