Coraz bliżej święta! | Dekorian Home
TRENDY | 2019-12-11

Coraz bliżej święta!

Kiedy w domach gości klimat grudniowych poranków, czyli czas oczekiwania na Święta, warto przygotować dodatki, które spotęgują niezwykły blask tego wyjątkowego okresu. Wiemy jak trudno znaleźć ozdoby świąteczne wyróżniające się ciekawym designem, niepowtarzalnym wzornictwem i starannym wykonaniem dlatego postanowiliśmy podzielić się naszymi sprawdzonymi sposobami na niesztampowe udekorowanie wnętrza.
Udostępnij logo whatsapp logo twitter

Bombki Komozja Family

Tworzone od pokoleń zyskały stałe grono klientów, wśród których znajdują się królewskie rody, głowy Państw oraz wiele znanych osobistości. Co wyróżnia je na tle ozdób choinkowych innych firm? Po pierwsze - ręczne wykonanie. Po drugie, dbałość o detal i precyzja. Po trzecie - do produkcji bombek wykorzystywane są materiały najwyższej jakości: mosiądz, kamienie szlachetne, kryształy Swarovskiego czy szwajcarskie mechanizmy. Sklep firmowy Komozja Family znajduje się w Częstochowie na ulicy Wieluńskiej 21. Na hasło: Dekorian Home obowiązuje 5% zniżka. Zachęcamy!

Fido Design

W FIDO design inspiracje czerpane są z klasycznych wzorów i współczesnych projektów, do których tworzenia angażowani są studenci ASP. Wszystkie rzeczy są projektowane i produkowane w Polsce. Ze względu na piękne opakowanie i staranne przygotowanie, produkty marki to doskonała propozycja na świąteczny prezent. Fido design to nie tylko wysokiej jakości przedmioty, ale przede wszystkim doskonały sposób na wyrażenie uczuć i zaakcentowanie wiary

,,Krasnale Ho, ho, ho”

Świąteczna propozycja marki Lubiana dla każdego miłośnika wyjątkowej, atmosfery. Nowoczesna porcelana, wpisująca się we współczesne trendy, została ozdobiona rysunkowymi dekoracjami z bożonarodzeniowym motywem. Kolekcja występuje jako zestaw śniadaniowy, w którego skład wchodzi filiżanka ze spodkiem i talerzyk śniadaniowy, a także pojedynczy kubek o pojemności 350 ml oraz płytki talerz 250 mm.

Czas generowania strony: -1713628050,91s