Rozbłysły gwiazdki – świąteczne i… konkursowe | Dekorian Home
TOP WNĘTRZA | 2021-12-23

Rozbłysły gwiazdki – świąteczne i… konkursowe

Siła spokoju – oto, czego nam trzeba zwłaszcza w pięknych, ale i wyjątkowo intensywnych dniach grudnia. Wytchnienie przychodzi dopiero, gdy świąteczne przygotowania uda się dopiąć na ostatni guzik. Ale w domu projektu pracowni HOLA Design nazwanym właśnie „Siła spokoju” i nagrodzonym w International Property Awards, kojąca atmosfera trwa cały rok. Z okazji Bożego Narodzenia, zaakcentowały ją sezonowe dekoracje.
Udostępnij logo whatsapp logo twitter

„Siła spokoju” to projekt wyjątkowy, a zarazem tak charakterystyczny dla pracowni założonej przez Monikę i Adama Bronikowskich. Podobnie jak pozostałe koncepcje wnętrz HOLA Design, ten podwarszawski dom z wielką uwagą odpowiada na potrzeby pary inwestorów. Życzliwie neutralny wobec przelotnych trendów architektonicznych, bazuje na ponadczasowej elegancji z akcentami współcześnie odczytanej klasyki. Takie były oczekiwania przyszłych domowników i zostały one w całości zrealizowane przez architektów. Dzięki temu, współpraca przebiegała w znakomitej atmosferze.

„Siła spokoju” stanowi wspaniałą oprawę dla pięknej codzienności inwestorów. Nic więc dziwnego, że w prestiżowym międzynarodowym konkursie International Property Awards otrzymała od jurorów aż 5 gwiazdek i zdobyła tytuł „Best Residential Interior Poland”. A dziś, w przededniu Bożego Narodzenia, gwiazd, gwiazdek, skierek i migotliwych blików światła widzimy tu jeszcze więcej. Stało się tak za sprawą dekoracji świątecznych od Miloo Home. Na zdjęciach autorstwa Yassena Hristov zobaczyć możemy m.in. choinkę, na której (choć nie tylko tam) znalazły się bombki z nowych kolekcji: złota z twórczo przetworzonym wzorem moro, opalizująca z efektem benzyny czy najmodniejsza w tym roku, tłoczona i pokryta aksamitem. Tak charakterystyczne dla Bożego Narodzenia akcenty czerwieni wprowadzają też bordowo-złote gałązki. Z salonów Miloo Home pochodzą też inne elementy dekoracyjne podkreślające świąteczną odsłonę nagrodzonego domu.

Każdego dnia – a nie tylko od święta – odprężający nastrój „Siły spokoju” budują naturalne materiały, z przyjaznym dębem olejowanym oraz szlachetnym kamieniem na czele. Duże okna, a następnie wewnętrzne przeszklenia zapewniają wnętrzom jasną aurę. I za dnia, i po zmroku – gdy rozbłyskają kryształowe lampy, płoną świece, skrzy się choinka – światła odbijają się w licznych lustrach. Efekt dopełniają takie elementy wystroju jak dyskretne sztukaterie na ścianach, eleganckie tapety i dopracowane, powściągliwe detale m.in. frontów zabudowy, ażurowego parawanu przy schodach, wielu mebli. Dom oddaje sympatie właścicieli zarówno co do kolorystyki, jak i form wyposażenia. Mówi o tym m.in. pikowana tapicerka, jaką znajdziemy w niemal w każdym pomieszczeniu – od salonu na parterze po sypialnie na piętrze. A skoro o części prywatnej mowa, możemy zdradzić, że jednym z ich marzeń była wolnostojąca wanna w sypialni głównej. Została usytuowana nieopodal przepastnego, fantastycznie komfortowego łoża, które dzięki dodatkowym świątecznym tekstyliom nabrało dodatkowo dekoracyjnego charakteru. W nim świąteczno – noworoczne poranki będą z pewnością miały szalenie relaksujący wymiar. Tego wszystkim na Święta życzą autorzy tego wnętrza z zespołu HOLA Design!

Pracownia HOLA Design – polska pracownia projektowa, która od lat działa na rynku krajowym i zagranicznym. Członek i partner licznych międzynarodowych stowarzyszeń branżowych. HOLA Design wielokrotnie odnosiła sukcesy w takich konkursach jak Red Dot Design Awards, International Design Awards, European Property Awards, ICONIC AWARDS, A’Design Award and Competition czy Dobry Wzór organizowany przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego. W konkursie The International Design & Architecture Award pracownia HOLA Design w poprzednich edycjach jako jedyna wśród polskich pracowni była nominowana zarówno w kategorii wnętrz, jak i produktu. Więcej informacji: https://hola-design.pl 

Projekt: HOLA Design

Zdjęcia: Yassen Hristov

Stylizacja: Patrycja Rabińska

Czas generowania strony: -1675468765,49s