Romantycznie & egzotycznie | Dekorian Home
TOP WNĘTRZA | 2017-10-12

Romantycznie & egzotycznie

Udostępnij logo whatsapp logo twitter

Apartament w Museum Tower w Dallas jest uosobieniem kobiecej elegancji. Kobieta, która go kupiła, marzyła o wnętrzu, które byłoby szykowne i wyrafinowane, ale też bardzo romantyczne.


 

Możliwości twórczego działania były w zasadzie nieograniczone, a dla właścicielki najważniejsze było, aby wystrój pasował do jej filozofii życia. „Chciała, aby mieszkanie odzwierciedlało jej osobowość. Jest singielką i mogła tak naprawdę zrobić, na co miała ochotę; nie obowiązywały jej żadne zasady” - powiedziała projektantka Laura Lee Clark w wywiadzie dla D Home Magazine.

 

Kobiecy charakter wnętrza został osiągnięty poprzez połączenie kilku odcieni różu z elementami ekskluzywnego designu i wyrafinowanych mebli. Projektanta postanowiła również wprowadzić do mieszkania powiew egzotyki. Zabieg ten doskonale przełamał klasyczne elementy wystroju i sprawił, że wnętrze nabrało niepowtarzalnego charakteru. W mieszkaniu przewijają się motywy roślinne w postaci listków i kwiatów na tapetach oraz zielonych akcentów. Przykuwającym oko elementem jest oryginalny złoty żyrandol z motylami, który uosabia frywolność i wdzięk. Bazę dla wystroju zapewniły neutralne barwy, które zostały wzbogacone pastelami oraz delikatnymi wzorami.

 

Końcowy efekt to jasne i miłe dla oka wnętrze, które ma jednocześnie pełen kobiecego wdzięku i fantazji charakter.

 

Strona architektki: www.lauraleeclark.com

Czas generowania strony: -1721107876,95s