Morskie klimaty | Dekorian Home
TOP WNĘTRZA | 2017-10-12

Morskie klimaty

Udostępnij logo whatsapp logo twitter

To mieszkanie ma same zalety: lokalizację nieopodal rezerwatu przyrody i orłowskiego molo, wysoki standard inwestycji, na której się znajduje i projekt wnętrz wykonany przez jedną z najlepszych polskich pracowni. Ktoś może przyczepić się do metrażu – 48 metrów dla czteroosobowej rodziny to niewiele. Jednak tyle w zupełności wystarczy – to ich lokum wakacyjne.


 

Niewielka przestrzeń to ciekawe wyzwanie dla projektantów. Rozplanowanie wszystkich niezbędnych funkcji ma coś z łamigłówki – kiedy efekt końcowy spełnia oczekiwania inwestora, a wchodząc do mieszkania odnosi się wrażenie, że ma ono więcej metrów niż ma w rzeczywistości, można mówić o sukcesie. Tak było i w tym przypadku. Pokój dzienny połączony z otwartą kuchnią z aneksem jadalnym pełni również funkcję sypialni rodziców  z rozkładaną sofą oddzieloną od reszty pokoju „ścianką”, która jest regałem wykonanym na wymiar. Łazienka oraz pokój dziewczynek w wieku 4 i 8 lat znajdują się w drugiej części mieszkania.

 

Inwestor jest wielbicielem wnętrz autorstwa pracowni Loft Magdaleny Adamus i od samego początku prac projektowych miał jasno sprecyzowane preferencje co do stylu wnętrza: miało być lekko, skandynawsko, z domieszką precyzyjnie dobranych kolorów. Mieszkanie jest utrzymane w tonacji biało-szarej z dodatkiem koloru niebieskiego oraz drewna, które dodaje wnętrzu charakteru oraz dodatkowo ociepla je. 

 

Więcej o projektach pracowni Loft Magdaleny Adamus: www.loft-ma.com/pl/witamy

 

Czas generowania strony: -1675465240,38s