La Dolce Vita | Dekorian Home
TOP WNĘTRZA | 2017-10-29

La Dolce Vita

Włochy są pełne uroku i pięknej architektury. Projekt luksusowej willi doskonale wpisuje się w pełen wyrafinowanej estetyki klimat i historię tego kraju.
Udostępnij logo whatsapp logo twitter

Wnętrze tej eleganckiej, włoskiej rezydencji jest wyjątkowym połączeniem stylów: klasycznego i nowoczesnego. Ukraińscy projektanci, Vitaliy Yurov i Iryna Dzhemesiuk z Diff. Studio, siegając po jasne i żywe kolory chcieli uzyskać efekt przestronnej, jasnej przestrzeni. Nowoczesne meble i lampy o klasycznych liniach zostały śmiało zestawione z historyczną architekturą, aby zaznaczyć mariaż tradycji i innowacji. Dzięki połączeniu wyjątkowego designu z pięknem wiekowego budynku o wysoko sklepionych sufitach wykreowali wyjątkowe i zapadające w pamięć wnętrze.

Na uwagę zasługują złote dodatki w postaci zarówno lamp czy mebli, jak i drobnych elementów, takich jak klamki czy armatura. Niezwykły, ułożony w skomplikowaną mozaikę parkiet jest elementem charakterystycznym całej rezydencji i nadaje jej iście pałacowego stylu. Architekci zaproponowali także oryginalne i śmiałe pomysły - w postaci niebieskich kamieni w charakterze witrażu w łazience czy złotej, asymetrycznej komody. Sprawili, że włoska rezydencja na każdym kroku zaskakuje i oczarowuje. Pomieszczenia zachwycają różnorodnością. Łączy je atmosfera absolutnego wyrafinowania, klasy, przejawiająca się w dbałości o detale oraz finezyjne rozwiązania.  

„Nasza praca to hobby i styl życia. Jako projektanci wnętrz musimy ciągle się rozwijać, szukać inspiracji. Otoczeni przez niesamowitą ilość pięknych przedmiotów, staramy się wyłuskać te, które są w stanie przyczynić się do naszego profesjonalnego rozwoju. Projektowanie w naszym odczuciu jest zawsze kreatywnym poszukiwaniem harmonii” - wyznają projektanci. „Zazwyczaj pracujemy z naszymi ulubionymi stylami, takimi jak minimalizm czy eklektyzm. Naszym celem jest stworzenie nie tylko pięknego obrazka, ale także wygodnej przestrzeni dla klienta. Na każdym etapie projektu utrzymujemy z nim bliski kontakt. Mamy wspólny cel i razem chcemy osiągnąć znakomity rezultat” - dodają.

Czas generowania strony: -1675463579,23s