Harmonia kolorów w naturalnej odsłonie | Dekorian Home
TOP WNĘTRZA | 2023-03-03

Harmonia kolorów w naturalnej odsłonie

Mieszkanie zostało całkowicie przeprojektowane na etapie zmian inwestorskich. Dzięki nowemu układowi funkcjonalnemu zyskałyśmy przestronną częścią dzienną oraz funkcjonalną strefę prywatną mieszkania. Za projekt oraz opiekę nad realizacją odpowiada Paulina Drewnowska z biura 4Rooms.
Udostępnij logo whatsapp logo twitter

We wnętrzu królują kolory ziemi: chłodne odcienie oliwki i beżu, przełamane kolorem cegły, betonu i naturalnego dębu, który dodatkowo zaakcentowany zostały stalowymi akcentami. Wyrazistym elementem wnętrza jest również granitowy blat, ponad którym świeżo prezentują się wzorzyste kafle. Kafle te wykorzystane zostały również na podłodze aneksu kuchennego oraz w wydzielonym przedsionku.

Na uwagę zasługują ukryte drzwi DH Doors zakupione w salonie Dekorian Home wykończone w kolorze ścian oraz olbrzymie lustro, optycznie powiększające strefę jadalniana mieszkania. Strefa ta pomieściła dębowy, rozkładany stół. W części dziennej oprócz strefy jadalnianej i wypoczynkowej w której na ściance za TV znalazł się tynk dekoracyjny o efekcie betonu - Metropolis Factor mieści się również aneks kuchenny wydzielony wyższym półwyspem. Co ważne, do właściwej części mieszkania prowadzi nieduży przedsionek oddzielony od niej suwanymi, stalowymi drzwiami, dodatkowo separujący nas od głównych drzwi lokalu.

W mieszkaniu mamy ponadto dwa pokoje. Gabinet korespondujący z częścią dzienną mieszkania oraz sypialnię inwestorów połączoną z pojemną garderobą, w której królują chłodne oliwkowo-beżowe kolory. Łazienka główna mieszkania także utrzymana jest z ziemistych kolorach, natomiast sama struktura kafli świetnie odwzorowuje tkaninę. Ciekawym rozwiązaniem jest płytka zabudowa meblowa nad umywalką z lustrem, doświetlonym ruchomymi, ledowymi oprawami. Toaleta znajduje się tuż obok łazienki i mieści również funkcję minipralni.

Całość aranżacji prezentuje się jako spójne i spokojne, w swoim naturalnym charakterze, wnętrze. Jakość użytych materiałów, jak dębowa podłoga, fornirowane elementy zabudów meblowych czy kamienne blaty w kuchni i łazience gwarantuje długie użytkowanie. Natomiast naturalne pochodzenie materiałów zapewnia ich ponadczasowe piękno.

Zaufanie oraz konstruktywny dialog doprowadził do powstania pięknego, spokojnego, a jednak zaskakującego wnętrza.

Projekt: Paulina Drewnowska (4Rooms)

Zdjęcia: Elies Fotografia Wnętrz

Czas generowania strony: -1679408966,48s