Gniazdo dla dwojga | Dekorian Home
TOP WNĘTRZA | 2017-10-12

Gniazdo dla dwojga

Udostępnij logo whatsapp logo twitter

Projekt petersburskiego apartamentu z powodzeniem mógłby pretendować do miana idealnego mieszkania dla nowożeńców. Zachwyca artystycznym, loftowym stylem i niekonwencjonalnymi rozwiązaniami przestrzennymi.  


 

Projekt apartamentu powstał na zamówienie młodej pary. Głównym celem architektów było stworzenie jasnej, dobrze oświetlonej, otwartej przestrzeni salonu i włączenie w nią aneksu kuchennego, jadalni i miejsca do pracy. Projektanci sprytnie i nowatorsko wykorzystali balkon i zamienili go w „pudełko” ze sklejki, zyskując dodatkową przestrzeń. Zastosowanie kolorystyki opartej na bieli, beżu oraz odcieniach pasteli nadało mieszkaniu ciepła i przytulności. Oceaniczny niebieski i czerwone akcenty wprowadziły do sypialni spokój ze szczyptą pikanterii, tak potrzebnej młodym ludziom. Dobór materiałów, barw oraz mebli spowodował, że wnętrze jest bardzo skandynawskie w klimacie.

 

Poprzez połączenie elementów vintage z nowoczesnymi i minimalistycznymi, projektanci chcieli zachować równowagę między funkcjonalnością i artystycznym wyglądem wnętrza. Udało się. Na razie na papierze, a dokładnie: w formie wizualizacji, ale i tak warto popatrzeć i pozachwycać się warsztatem projektowym pary Rosjan.

 

Strona biura: www.int2architecture.ru

Czas generowania strony: -1674803894,45s