Ciepło domowego ogniska | Dekorian Home
TOP WNĘTRZA | 2018-10-22

Ciepło domowego ogniska

Ta przytulna przestrzeń to doskonałe połączenie ponadczasowej klasyki z nowoczesnymi rozwiązaniami. Zaprojektowana z myślą o rodzinnych spotkaniach, wspólnych posiłkach i wielogodzinnych rozmowach jest miejscem, do którego z przyjemnością się wraca…
Udostępnij logo whatsapp logo twitter

Właściciele apartamentu to otwarci na sztukę i naturę ludzie, potrafiący docenić każdy drobiazg. Okazali bardzo duże zaufanie i konsekwencję w realizacji projektu, przy którym nawet najmniejszy szczegół był omawiany i skrupulatnie realizowany. Zależało im na tym, aby wnętrza były urządzone w stylu klasycznym, przełamanym nowoczesnymi elementami, a wystrój sprzyjał wspólnym posiłkom oraz przebywaniu razem. Przytulna przestrzeń, którą stworzyła Karolina Żakiewicz z One Studio, doskonale odzwierciedla charakter inwestorów.

Większość mebli została zaprojektowana specjalnie na potrzeby klientów. Stół w jadalni wykonany z drewna topoli dodaje pomieszczeniu wyjątkowości i oryginalności. Loftowy stolik w salonie zachwyca  niecodzienną konstrukcją. Uwagę przyciąga Lampa Muuto - Under the Bell, która wygląda niezwykle zjawiskowo i nowocześnie. Z kolei lampa Trumpet Spider od Kare Design podkreśla zamiłowanie inwestora do muzyki. Przepiękne obrazy nadają wnętrzu artystycznego i nostalgicznego charakteru.

Ogromne wrażenie robi łazienka, w której dominuje przejrzystość i minimalizm. Zastosowanie białych mebli optycznie powiększa wnętrze oraz nadaje mu wykwintności i nietuzinkowości. Brązowe elementy pojawiające się na posadzce, ścianie, frontach mebli czy oprawie lustra ocieplają i dynamizują wystrój. Żeby przełamać klasyczny wydźwięk pomieszczenia użyto nowoczesnej baterii prysznicowej Axor Nendo Lamp Shower łączącej funkcjonalność z niepowtarzalnym wzornictwem. Całość to dobrze zaplanowana, niewymuszona elegancja.

Produkty z oferty Dekorian stanowią najistotniejsze dodatki apartamentu. Gustowne tapety tworzą nietuzinkową dekorację wnętrza, nadają sypialniom szlachetnego wyrazu. Błyszcząca faktura wzorów kontrastująca z białym tłem dodaje pomieszczeniom przepychu i buduarowego charakteru. Z kolei dzięki zastosowaniu farb Para Paints ściany są odporne na zmywanie i na długo zachowują swój pierwotny wygląd. Przy wykorzystaniu listew sztukateryjnych NMC każde miejsce nabiera głębi, staje się bardziej wytworne, przypomina królewską komnatę.

Apartament zachwyca już od momentu przekroczenia progu. Wypełniony radością, beztroską i spokojem zaprasza  do spędzenia błogiego odpoczynku. Patrząc na wnętrze nie ma wątpliwości, że mieszkają tu ciepli, przyjaźni, wrażliwi na piękno ludzie. Miejsce stanowi doskonałe tło dla długich rozmów, rodzinnych spotkań i zapachu pieczonego ciasta.

Czas generowania strony: -1674809613,12s