Verti | Dekorian Home
TOP MARKI | 2021-08-31

VERTI

Drewno w domu jest z nami od zarania dziejów i zawsze pomaga poczuć się bliżej natury. Ta pierwotna potrzeba, a dokładniej chęć jej zaspokojenia była główną przyczyną powstania marki Verti – dostawcy eleganckich i stylowych lameli dekoracyjnych.
Udostępnij logo whatsapp logo twitter

Wydawać by się mogło bardzo proste w konstrukcji panele lamelowe są obecnie jednymi z najbardziej popularnych dekoracji ścian w nowoczesnych projektach. Lamele to zestaw pionowych i poziomych drewnianych listewek, zamontowanych równolegle w określonej odległości od siebie na ścianach lub suficie. Całość kompozycji tworzy wyrazistą dekorację 3D, która bardzo mocno systematyzuje  przestrzeń i wprowadza elementy harmonii.

Marka Verti oferuje kilka opcji personalizacji lameli pod wymagania konkretnego projektu. Do wyboru w podstawowym asortymencie są lamele o 25, 30 i 40 milimetrowych rozstawach. Istnieje możliwość dopasowania zamówionych produktów ze względu na ich długość. Trzeba jednak pamiętać, że maksymalna długość wynosi 275 cm. Producent umożliwia wybór elementów z 2, 3 i 4 listewkami oraz dodatkowy panel kończący zestaw, tam, gdzie lamele nie pokrywają całej szerokości ściany.

Dbałość o szczegóły wykończenia uwydatnia walory estetyczne produktu. Zastosowanie lameli na ścianie wizualnie ociepla przestrzeń i buduje wrażenie bliższego obcowania z naturą. Aby to spotkanie było jak najbardziej realne, lamele pokryte są naturalną okleiną dębową. Każda listewka różni się dzięki temu od innych swoim unikatowym wzorem i odcieniem. Powierzchnia została również zaimpregnowana olejem pochodzenia naturalnego – organiczne cechy drewna  w ten sposób są jeszcze bardziej uwydatnione.


Czas generowania strony: -1713907433,61s