SmartStrand | Dekorian Home
TOP MARKI | 2021-08-31

SMARTSTRAND

Wykładziny tej belgijskiej marki określa się mianem najbardziej wyrozumiałych na świecie. Wieloletnie badania i prace nad strukturą włókien dały rezultat w postaci produktów o niesamowitych właściwościach użytkowych. Projektanci marki nie zapomnieli również o designie i aspektach wizualnych. Inwestycja w rozwój technologii była bardzo dobrym posunięciem właściciela Smart Strand. Obecnie wykładziny tej marki mogą poszczycić się wieloma certyfikatami i wynikami testów potwierdzających ich unikatowość.
Udostępnij logo whatsapp logo twitter

Nowoczesne rozwiązania 

Nowy system: Nanoloc ™ gwarantuje, że wykładziny SmartStrand posiadają najlepiej chronione włókna na rynku.  Nanotechnologia całkowicie chroni tkaninę przed zalaniem i zabrudzeniem. Ponieważ ciecz i brud nie wnikają w strukturę powierzchni wykładziny,  bardzo szybko można je usunąć, często za pomocą zwykłego ręcznika papierowego. Włókna Triexta ® są co najmniej trzy razy odporniejsze na kruszenie i matowienie niż te, dostępne u konkurencji, dlatego też wykładziny SmartStrand dają 25 letnią gwarancję na użytkowanie swoich produktów. Są one idealnym rozwiązaniem do  hoteli, biur, restauracji, a także domów pełnych aktywnych dzieci i zwierząt.

Ekologia oraz design

Wykładziny oferowane przez markę to nie tylko wysokiej jakości walory użytkowe. SmartStrand stawia również na ekologiczne pochodzenie surowców oraz produkcję, która powoduje jak najmniejszy wpływ na środowisko naturalne. Bardzo istotnym elementem jest również podążanie za trendami wzorniczymi – marka oferuje kilkanaście modnych kolekcji, również z wzorami strukturalnymi. 

Bezpieczeństwo użytkowników

SmartStrand to jedyna wykładzina którą można przeczyścić detergentem na bazie chloru w sposób zalecany przez Światową Organizację Zdrowia (WHO). Biorąc pod uwagę zerową absorpcję płynów czy zapachów włókien, taka konserwacja bardzo dokładnie chroni przed bakteriami i zarazkami. Jest to bardzo istotne, szczególnie w obecnych czasach zwiększonej troski o bezpieczne wnętrza.


Czas generowania strony: -1713908117,27s