SIBU Design | Dekorian Home
TOP MARKI | 2021-09-07

SIBU DESIGN

Marka SIBU oferuje szerokie portfolio produktów z przeszło 300 różnymi wzorami mat dekoracyjnych podzielonych na 8 głównych grup, które różnią się rodzajem wykończenia powierzchni. Niezależnie od wybranej faktury, wszystkie diametralnie zmieniają charakter przestrzeni w których zostały zastosowane.
Udostępnij logo whatsapp logo twitter

Historia firmy sięga 1984 roku, kiedy to powstała  oryginalnie pod nazwą Siro-Burg Design. Już po roku działalności z pierwszym flagowym modelem mozaiki złożonej z małych lusterek (Multistyle) udało się zdobyć zainteresowanie światowego rynku meblarskiego. Od tego czasu firma przeżywała samo pasmo sukcesów i rozwoju swojego asortymentu. W 2001 roku zmieniła nazwę na SIBU Design i od tego czasu po dzień dzisiejszy posługuje się tą marką.

SIBU Design  to wiodący producent wysokiej jakości syntetycznych paneli dekoracyjnych, które zostały opracowane specjalnie do celów projektowania wnętrz, mebli, sklepów, mody, architektury i wystaw.

W wyniku trzydziestoletniego doświadczenia w branży firma SIBU Design ugruntowała swoją pozycję lidera rynku. Produkty przekonują zarówno designem, jak i łatwością obsługi czy instalacji. Arkusze SIBU są proste w obróbce i mogą być stosowane na praktycznie nieograniczoną liczbę sposobów.

Portfolio produktów obejmuje magazyn ponad 300 wzorów. Niemniej jednak zespół SIBU jest stale gotowy do spełniania życzeń klientów i rozwijania indywidualnych produktów.

Pod tym względem zrównoważony rozwój jest zawsze priorytetem numer jeden marki SIBU Design, a firma, która produkuje tylko w Austrii, gwarantuje produkty wolne od PVC.

SIBU Design przyciąga wzrok modnymi wzorami, pierwszorzędnym wykończeniem produktów i krótkimi terminami realizacji. Ponadto firma oferuje również dużą elastyczność w przypadku projektów just-in-time.

SIBU to synonim precyzji, innowacyjności i stylu. Wewnętrzny zespół projektowy firmy czerpie inspiracje z mody, architektury, mebli, motoryzacji i sportu. Wskazuje również aktualne trendy i przygotowuje indywidualne koncepcje projektowe.


Czas generowania strony: -1721112976,11s