Sandudd | Dekorian Home
TOP MARKI | 2021-08-13

SANDUDD

Manufaktura Sandudd została założona w 1885 r. Bogata historia i wieloletnie doświadczenie sprawiło, że marka jest największym producentem tapet w Finlandii.
Udostępnij logo whatsapp logo twitter

Wśród wzorów tapet dominuje styl skandynawski, który sprawdzi się zarówno w nowoczesnych jak i klasycznych domach. W ofercie nie brakuje również oryginalnych motywów – chociażby tych z kolekcji inspirowanej popularną finlandzką bajką: Muminkami. Przy tworzeniu swojego portfolio firma współpracuje z najlepszymi skandynawskim designerami. Autorem jednej z kolekcji jest znany ze świata mody projektant Jukka Rintala, nagrodzony orderem „Lwa Finlandii” nadawanym przez prezydenta osobom zasłużonym dla kraju.

Sandudd oferuje tapety produkowane z zachowaniem wysokich, skandynawskich standardów; są wytwarzane bezemisyjnie i przyjazne dla środowiska. Oprócz tapet z kolekcji Trandition wszystkie są drukowane na podłożu z włókniny wykonanej z 70 % włókien celulozowych, dzięki czemu mogą być przetwarzane w łatwy sposób. Tapety Sandudd posiadają certyfikat M1, który gwarantuje ich ekologiczność i stanowi cenną wskazówkę dla osób ze skłonnościami do alergii.

Fabryka ma siedzibę w Toijala (Finlandia), ale jej produkty doceniane są na całym świecie. Szczególną popularnością cieszą się w całej Skandynawii, Chinach i Japonii, krajach bałtyckich i Rosji. W Polsce dystrybuuje je sieć salonów Dekorian: www.dekorian.pl

Czas generowania strony: -1713907802,12s