Pergo | Dekorian Home
TOP MARKI | 2018-04-24

PERGO

W ofercie marki każdy znajdzie podłogę dla siebie — nie tylko trwałą, piękną i łatwą w montażu, lecz przede wszystkim taką, która sprosta wyzwaniom codziennego życia.
Udostępnij logo whatsapp logo twitter

Światowy lider

Działalność Pergo zaczęła się wraz z ideą stworzenia pięknych podłóg zachowujących doskonały wygląd po latach eksploatacji.  Ta koncepcja do dziś towarzyszy marce, która kreuje produkty będące wyjątkowo łatwe w montażu i utrzymaniu. W ofercie firmy można znaleźć niezwykle innowacyjne rozwiązania zarówno w zakresie paneli laminowanych, jak również produkcji podłóg winylowych i drewnianych.

Opatentowane innowacje

Najważniejsze wynalazki firmy chronią patenty i wnioski patentowe z całego świata. Ich liczba, 500, budzi słuszny szacunek. Najpopularniejsze innowacje marki to:  system PerfectFold™ 3.0 zapewniający wyjątkowo łatwy montaż, powierzchnia TitanX™ Advanced o niezrównanej odporności na ścieranie oraz rozwiązanie EndlessPlank™ , które gwarantuje niezmiennie piękny wygląd.

Podłogi na lata

Firma szczyci się tytułem wynalazcy paneli laminowanych, które są najlepszym połączeniem unikatowych wzorów i wyjątkowej trwałości. Kolekcje podłóg Pergo, dostępne w ofercie Dekorian, wiernie odwzorowują naturalne drewno. Posiadają specjalną warstwę wodoodporną, która zapobiega przenikaniu wody. Zarówno płyny, jak i wszelkie zabrudzenia pozostające na powierzchni, mogą zostać z łatwością starte ściereczką.

 

Pergo to producent pięknych, praktycznych podłóg. To również gwarancja na długie lata.

Czas generowania strony: -1713902317,77s