| Dekorian Home
TOP MARKI | 2021-08-31

PANELE 3D NOBIFLOOR

Nieoczywiste piękno wprost z natury to kwintesencja drewnianych modułów 3D, które nawiązują do świata figur geometrycznych: trójkątów, rombów, a także kwadratów. Niezwykłe załamanie światła sprawia, że naturalne drewno w takiej odsłonie zadziwia i zaskakuje niepowtarzalnym efektem. Drewniane moduły 3D to propozycja dla miłośników ciepłych nut drewna zamkniętych w nowoczesnym designie.
Udostępnij logo whatsapp logo twitter

Z innej galaktyki


O tym, że drewno ze swoją naturalną surowością, rysunkiem słojów, rys i niedoskonałości, tworzy we wnętrzu niepowtarzalny klimat, wiemy od wieków. Ale sztuką jest wykorzystać naturalny potencjał drewna tak, by powstało coś zupełnie nowego. Przełamanie schematów i konwencji w połączeniu z odwagą kreacji i wolnością tworzenia pozwoliło marce Nobifloor stworzyć niebanalną kolekcję modułów ściennych 3D, które zaskakują oryginalnością.

Moduły o profilu trójkątów równobocznych (Comet), kwadratów (Nebula) czy rombów równobocznych (Sun, Moon) tworzą niezwykle szeroki wachlarz możliwości aranżacyjnych. Dodatkowo istnieje możliwość dobrania koloru dekoracji ściennej tak, by idealnie komponowała się z barwą podłogi lub schodów. We wnętrzach minimalistycznych takie wykończenie ścian będzie motywem przewodnim całej aranżacji. Ów statement place ożywi wnętrze, nadając mu ciepły i jednocześnie nieco awangardowy charakter. W salonie inspirowanym stylem skandynawskim czy duńskim hygge świetnie sprawdzi się ściana z drewnianą szachownicą w trójwymiarze

Ale projektanci i architekci wnętrz debiutancką kolekcję od Nobifloor wykorzystują także w aranżacjach glamour czy new classic. Okazuje się, że w towarzystwie złota i kryształowych kandelabrów supernowoczesne trójwymiarowe moduły ścienne prezentują się równie doskonale. Produktem, który zdecydowanie wyróżnia się z całej serii, jest Galaxy, który formą nawiązuje do diamentu. Wiele płaszczyzn załamujących światło i rozpraszających dźwięk sprawia, że od tych modułów 3D jak od żadnych innych trudno oderwać wzrok. Są niczym z innej galaktyki: wyjątkowe i niebanalne.

Mistrzostwo detalu


To, co wyróżnia drewniane moduły ścienne Nobifloor spośród innych produktów dostępnych na rynku, to niezwykle staranne wykończenie każdego panelu. Dzięki połączeniu nowoczesnej technologii produktu z tradycyjnym rzemiosłem drewniane panele 3D zachowują jednocześnie walory naturalnego drewna i oryginalnego wzornictwa. Specjalnie zaprojektowane maszyny CNC, wyposażone są w unikatowe strugi, które pozwalają na obróbkę drewna 3D. Ale to ręczne wygładzanie każdego modułu oraz wcieranie oleju satyny sprawia, że każdy element jest wykonany absolutnie perfekcyjnie.

Doskonałość funkcji


Moduły ścienne 3D o grubości 30 mm to nie tylko unikatowe wzornictwo, ale także świetna funkcjonalność. Dedykowane do wnętrz domowych, idealnie sprawdzą się na każdym podłożu ściany, sufitu, a w przypadku paneli FLAT także na podłodze, dając efekt geometrycznej podłogi w drewnie. Zdecydowaną zaletą całej serii jest łatwość montażu, do którego wykorzystuje się klej montażowy w kartuszach. Pielęgnacja nie wymaga specjalistycznych zabiegów, a jedynie użycia preparatów przeznaczonych do drewna olejowanego. Ponadto szybko i łatwo można zmieniać kolor modułów ściennych 3D, wykorzystując olej pielęgnacyjny. Atrakcyjna cena produktu (już od 700 zł netto za m.kw.) sprawia, że w każdym wnętrzu może zagościć elegancka i niebanalna ściana z drewnianych modułów 3D. Dobry design w doskonałym wydaniu nigdy się nie starzeje!

Nobifloor po raz kolejny udowadnia, że szlachetna aura drewna i nowoczesne wzornictwo tworzą niezwykle harmonijny duet. Reinterpretacja klasycznego piękna drewnianych płyt w trójwymiarowej odsłonie idealnie sprawdzi się we wnętrzach, w których mieszkają ponadczasowa elegancja i styl.

Czas generowania strony: -1713907038,70s