Orwall | Dekorian Home
TOP MARKI | 2021-08-31

ORWALL

Panele piankowe kojarzą się nam z czymś bardziej technicznym niż dekoracyjnym i przywodzą na myśl raczej wizerunek studia nagrań. Nowoczesne rozwiązania pozwalają jednak stworzyć produkt, który oprócz swoich wyciszających właściwości posiada również wiele innych walorów, w tym ten wizualny. Prezentujemy markę Orwall – dostarczyciela miękkich paneli dekoracyjnych.
Udostępnij logo whatsapp logo twitter

Panele dekoracyjne z miękkiej pianki poliuretanowej marki Orwall wykonane są z wysokiej jakości materiałów, które zapewniają wygłuszenie pomieszczenia i umożliwiają jego udekorowanie. Specjalnie zaprojektowana, bardzo wytrzymała membrana stanowiąca powierzchnię panelu pozwala na pokrycie dowolnym zadrukiem.

Przyjemne w dotyku panele, charakteryzują się wieloma zaletami: poprawiają akustykę w pomieszczeniach (posiadają Certyfikat Oeko-Tex oraz świadectwo akustyczne z Instytutu Techniki Budowlanej), zapewniają wyjątkowy, wizualny efekt. Można czyścić je na mokro oraz na sucho. Są produktem wysoce plamoodpornym.

Dzięki gotowej warstwie samoprzylepnej montaż paneli jest bardzo prosty, bezpyłowy i z powodzeniem można dokonać go samemu. Każdy element łatwo się docina i kształtuje, dlatego nie trudno dopracować przestrzenie na gniazdka czy włączniki, jak i ukryć w miarę potrzeb nieestetyczne okablowanie czy inne niedoskonałości ścian.

Tekstury można wybrać z dostępnego katalogu lub zaplanować opcję ściśle spersonalizowaną pod siebie. Większość wzorów przygotowano tak, aby można było je zamawiać albo na panelach, albo na wybranej tapecie. Tak wykończona ściana, czy nawet jej fragment lub sufit stanowi prawdziwą ozdobę mieszkania, biura czy innych obiektów użytkowych. Produkt ma bardzo wiele zastosowań i korzyści. Świetnie wpisuje się zarówno w nowoczesne wnętrza domowe, jak i komercyjne, takie jak np.: studia nagraniowe, sklepy audio, salony beauty, biura, hotele, placówki dla dzieci itp.


Czas generowania strony: -1716822396,55s