NMC | Dekorian Home
TOP MARKI | 2021-08-31

NMC

Belgijski producent marki NMC oferuje szeroki wybór produktów sztukateryjnych. Od 1950 roku, kiedy to powstała firma, swój asortyment dostarcza do wielu europejskich krajów m.in. Hiszpanii, Polski, Francji, Włoch czy Szwecji. W swojej ofercie posiada listwy ścienne, przypodłogowe, przysufitowe, oświetleniowe, kolumny, obramowania, rozety oraz inne detale dekoracyjne.
Udostępnij logo whatsapp logo twitter

Marka szczyci się szerokim wyborem produktów – jest ich ponad 300, dzięki czemu każdy klient znajdzie odpowiednią i najbardziej pasującą kolekcję do swojej aranżacji. Dodatkowym atutem jest ich łatwy montaż oraz natychmiastowy efekt wizualny.

Produkty z łatwością dopasujemy do różnych stylów, m.in. do: klasycznego, nowoczesnego, pałacowego, retro, Art Deco, skandynawskiego czy minimalistycznego.

Sztukateria marki NMC  wykonana jest z wysokiej jakości materiałów. Wartym uwagi jest nowoczesna technologia produkcji, w której proces wytwarzania kładzie ogromny nacisk na jak najmniejszą ingerencję w środowisko naturalne. Surowiec (poliuretan) stosowany przez NMC nie zawiera niebezpiecznych formaldehydów i innych szkodliwych substancji.

Decydując się na zakup produktów NMC możemy być spokojni o jakość i trwałość w belgijskim wydaniu.

Czas generowania strony: -1716822501,49s