MyFloor | Dekorian Home
TOP MARKI | 2021-08-31

MYFLOOR

MyFloor oferuje podłogi laminowane najwyższej klasy. Marka powstała w Niemczech i tam też wciąż odbywa się produkcja. Nasz zachodni sąsiad znany jest ze swojej dbałości o szczegóły w procesach wytwarzania dóbr i również w tym przypadku spełnia najwyższe normy – produkt jest niezwykle trwały, bezpieczny i przyjemny w użytkowaniu.
Udostępnij logo whatsapp logo twitter
Podłogi laminowane marki MyFloor spełniają nie tylko funkcje użytkowe, ale również estetyczne. Tekstury przyciągają wzrok, dzięki naciskowi na jak najwierniejsze odwzorowanie wizerunku naturalnego drewna. Dostępne są różne kolory, dzięki czemu każdy klient znajdzie ten idealnie pasujący do wnętrza swojego domu.

Produkty są niezwykle trwałe, odporne na ścieranie oraz łatwe w utrzymaniu czystości. Dowodem na to jest długi czas gwarancji - producent zapewnia aż 30 lat bezproblemowego użytkowania. Panele można dopasować do różnych stylów lub stworzyć własny dzięki szerokiemu wyborowi spośród 6 kolekcji. Zamontowane w wielkomiejskim apartamencie, domku na wsi, kameralnej kamienicy czy pałacu, z całą pewnością będą zachwycać domowników, jak i odwiedzających ich gości.

Dodatkowym atutem godnym uwagi jest, dobrowolne podjęcie zobowiązania marki MyFloor dla polityki pełnej przejrzystości. W skrócie oznacza to, że podczas produkcji stosowane są materiały, które mają tylko pozytywny wpływ na środowisko. Co sprawia, że troska o środowisko jest na równi ważna z jakością.

Czas generowania strony: -1713904622,29s