Mohawk | Dekorian Home
TOP MARKI | 2017-10-30

MOHAWK

Marka Mohawk to firma ze Stanów Zjednoczonych, której tradycja rozpoczyna się przeszło 130 lat temu. Przez ten czas zbudowała pozycję światowego lidera w dziedzinie dekoracji podłóg. Za sprawą sieci salonów Dekorian jest również obecna w Polsce.
Udostępnij logo whatsapp logo twitter

Z pokolenia na pokolenie

W amerykańskich domach dywany i wykładziny Mohawk goszczą od 1878 r. Od samego początku priorytetem firmy była jak najwyższa jakość. Dlatego też – do dnia dzisiejszego – szczyci się ona wykorzystywaniem produktów doskonałych gatunków, pochodzących z rodzimych Stanów Zjednoczonych. Motto przewodnie: „wierzymy w lepsze” nawiązuje do filozofii marki, która oparta jest na poszukiwaniu nowych rozwiązań, oryginalnym designie oraz poszanowaniu środowiska naturalnego.

Po pierwsze design

Tym, co wyróżnia przebogatą ofertę produktów Mohawk jest oryginalne, czerpiące z różnych kręgów cywilizacyjnych oraz czasów, wzornictwo. Firma, wychodzi z założenia, że różnorodność jest wartością tak cenną, że należy ją podtrzymywać. Dlatego też, w asortymencie znajdziemy produkty nawiązujące do renesansu, sztuki Dalekiego Wschodu, ale także do stylu rustykalnego, skandynawskiego czy glamour. Miłośnicy azteckich dekoracji również znajdą coś dla siebie. Amerykańska marka nie zapomniała także o pasjonatach sztuki współczesnej. Mohawk to doskonała synergia tradycji i nowoczesności.

W zgodzie z naturą

Mohawk na tle innych producentów wyróżnia się ogromną troską o środowisko naturalne. Marka nie tylko wykorzystuje materiały eko, ale tak prowadzi proces produkcji, by zminimalizować szkodliwe oddziaływanie na środowisko. Wybierając produkty tej firmy, mamy gwarancję, że jest to najlepsza decyzja nie tylko dla nas, ale także dla naszej planety.

Oryginalny design, szacunek dla tradycji oraz troska o środowisko naturalne to kanon wartości, który zapewnił tej marce nie tylko prestiżowe nagrody i światowe uznanie, ale także zadowolenie klientów z najdalszych zakątków świata.

Produkty Mohawk dostępne są w sieci salonów Dekorian.

Czas generowania strony: -1713908906,17s