Metropolis | Dekorian Home
TOP MARKI | 2021-02-17

METROPOLIS

Marka Metropolis efektownie łączy tradycję włoskiej sztuki zdobniczej z nowoczesnością i multikulturalną otwartością. Specjalizuje się w produkcji tynków dekoracyjnych.
Udostępnij logo whatsapp logo twitter

Specjaliści od dekoracji

Od wieków Włosi są niekwestionowanymi specjalistami w dziedzinie artystycznej dekoracji ścian. Włoskie stiuki, reliefy i trawertyny, stanowią źródło inspiracji, a zarazem naśladownictwa dla projektantów i producentów na całym świecie. Marka Metropolis należy do powstałej w 1953 roku włoskiej firmy IVAS – producenta farb, żywic i tynków dekoracyjnych. Produkty do wnętrz sygnowane logo IVAS dostępne są na całym świecie będąc synonimem wysokiej jakości, oryginalnego wzornictwa i działania w szacunku dla natury. Grupa Metropolis koncentruje się na produkcji tynków dekoracyjnych, które wyróżniają się wyjątkowymi walorami estetycznymi i użytkowymi. Markę cechuje niekonwencjonalne i odważne spojrzenie na design, wyłamujące się wszelkim stereotypom i monotonii. Bogate pod względem kolorystycznym i stylistycznym portfolio produktów sprawia, że tynki Metropolis zapewniają dużą swobodę aranżacyjną. Wykonanie konkretnego systemu dekoracyjnego z oferty Metropolis zależy w dużej mierze od pomysłu i inwencji wykonawcy. Włoska marka podkreśla, że jej dekoracje ścienne i podłogowe wytwarzane są na bazie wody bez użycia szkodliwych rozpuszczalników, dzięki czemu są przyjazne środowisku naturalnemu i bezpieczne dla użytkowników.

Tynki na każdą okazję

Metropolis ma w swojej ofercie kilkadziesiąt kolekcji tynków dekoracyjnych, dla których inspiracją były różne kierunki w aranżacji wnętrz lub kultura określonego regionu świata. Nie mogło zabraknąć tynków w stylu glamour, klasycznym czy prowansalskim. W portfolio marki Metropolis wyróżnić możemy również linię tzw. „urban effects”, czyli dekoracji ściennych i podłogowych odwzorowujących klimat i oblicze wizualne miast z bardzo różnych zakątków świata. Oprócz tynków nawiązujących do scenerii metropolii takich, jak Nowy Jork (kolekcje Brooklyn, Bronx, Harlem, Manhattan) czy Berlin, Metropolis pokusił się również o artystyczną interpretację bardziej egzotycznych miast, w tym Dżakarty i Marakeszu  (kolekcje Jakarta i Marrakech). Poszczególne wzory z oferty marki Metropolis dostępne są w bardzo szerokiej gamie kolorów.

Efekt betonu

Na szczególną uwagę w ofercie Metropolisa zasługują kolekcje Soul Cement i Mida, które perfekcyjnie imitują na ścianie i podłodze modny efekt betonu. Tynki dekoracyjne z tych kolekcji będą współgrać z nowoczesnymi wnętrzami o surowym, loftowym charakterze. Stanowią one intrygujące tło dla designerskich mebli i dodatków.

Więcej informacji: www.metropolis-ivas.com/pl

Czas generowania strony: -1716824520,11s