Marset | Dekorian Home
TOP MARKI | 2017-10-30

MARSET

Hiszpańska marka oświetleniowa udowadnia, że piękne lampy to nie tylko ozdoba wnętrza, ale również narzędzie do stworzenia wyjątkowej atmosfery.
Udostępnij logo whatsapp logo twitter

Marka produkuje praktycznie wszystkie rodzaje oświetlenia: lampy sufitowe, stojące, stołowe, kinkiety, a także przeznaczone do użycia na zewnątrz. Współczesny design w eleganckiej odsłonie sprawia, że produkty Marset są ponadczasowe i nie wychodzą z mody. Z jednej strony wyrafinowana prostota, z drugiej zabawa kształtem i eksperymentowanie z materiałami - to połączenie daje bardzo atrakcyjny efekt.

Jedną z ciekawszych propozycji firmy jest niezwykle efektowna lampa Discocó (która znalazła się na okładce ostatniego wydania magazynu Dekorian Home). Oryginalna konstrukcja złożona z 35 „dysków” sprawia, że olśniewa, nawet gdy światło jest wyłączone. Bogactwo rozproszonego, odbijającego się światła i głębia cieni tworzą magiczny klimat w pomieszczeniu. Discocó jest prawdziwą gwiazdą we wnętrzu, od której nie da się oderwać wzroku.

Innym, zasługującym na uwagę produktem jest innowacyjna lampka FollowMe, która w zeszłym roku zdobyła nagrodę reddot award 2016. Jest to przenośna lampka z wbudowanym akumulatorem, dzięki czemu ze stołu można ją zabrać w dowolne miejsce. Ze względu na swoją lekkość, kompaktowość, ciepło i osobowość jest idealna zarówno do wnętrz, jak i na zewnętrz. Jej mobilność docenić można zwłaszcza w warunkach, gdzie podłączenie do elektryczności jest niemożliwe - na tarasach, w ogrodach, na kempingu, pikniku czy w podróży. Może zostać stosowana w restauracjach, jak również w pokojach dziecięcych i w innych miejscach. Jej „bajkowy” urok równoważy minimalistyczna i elegancka forma, a wygodna rączka umożliwia łatwe przenoszenie. Wykonana jest z bezpiecznych materiałów: abażur z poliwęglanu (ruchomy) a uchwyt z drewna dębowego. Lampka oparta jest na technologii LED 3,2W, ma wbudowany 3-fazowy ściemniacz i port USB. Po naładowaniu świeci aż do 20 godzin.

Firma Marset od swoich początków, czyli lat 70. XX wieku, stawia na produkty najwyższej klasy, tworzone z dbałością o każdy detal i z doskonałej jakości materiałów. Projektowane przez nią oświetlenie jest niezawodne i stanowi przy tym piękną ozdobę wnętrza. O tym, jak za pomocą lamp można wykreować w pomieszczeniu pożądany klimat, pisaliśmy w jednym z ostatnich trendów.

Produkty Marset są dystrybuowane na całym świecie, a w Polsce można je dostać m.in. w salonach Dekoriana.

Czas generowania strony: -1713902838,89s