Marka produkuje praktycznie wszystkie rodzaje oświetlenia: lampy sufitowe, stojące, stołowe, kinkiety, a także przeznaczone do użycia na zewnątrz. Współczesny design w eleganckiej odsłonie sprawia, że produkty Marset są ponadczasowe i nie wychodzą z mody. Z jednej strony wyrafinowana prostota, z drugiej zabawa kształtem i eksperymentowanie z materiałami - to połączenie daje bardzo atrakcyjny efekt.

Jedną z ciekawszych propozycji firmy jest niezwykle efektowna lampa Discocó (która znalazła się na okładce ostatniego wydania magazynu Dekorian Home). Oryginalna konstrukcja złożona z 35 „dysków” sprawia, że olśniewa, nawet gdy światło jest wyłączone. Bogactwo rozproszonego, odbijającego się światła i głębia cieni tworzą magiczny klimat w pomieszczeniu. Discocó jest prawdziwą gwiazdą we wnętrzu, od której nie da się oderwać wzroku.

Innym, zasługującym na uwagę produktem jest innowacyjna lampka FollowMe, która w zeszłym roku zdobyła nagrodę reddot award 2016. Jest to przenośna lampka z wbudowanym akumulatorem, dzięki czemu ze stołu można ją zabrać w dowolne miejsce. Ze względu na swoją lekkość, kompaktowość, ciepło i osobowość jest idealna zarówno do wnętrz, jak i na zewnętrz. Jej mobilność docenić można zwłaszcza w warunkach, gdzie podłączenie do elektryczności jest niemożliwe - na tarasach, w ogrodach, na kempingu, pikniku czy w podróży. Może zostać stosowana w restauracjach, jak również w pokojach dziecięcych i w innych miejscach. Jej „bajkowy” urok równoważy minimalistyczna i elegancka forma, a wygodna rączka umożliwia łatwe przenoszenie. Wykonana jest z bezpiecznych materiałów: abażur z poliwęglanu (ruchomy) a uchwyt z drewna dębowego. Lampka oparta jest na technologii LED 3,2W, ma wbudowany 3-fazowy ściemniacz i port USB. Po naładowaniu świeci aż do 20 godzin.

Firma Marset od swoich początków, czyli lat 70. XX wieku, stawia na produkty najwyższej klasy, tworzone z dbałością o każdy detal i z doskonałej jakości materiałów. Projektowane przez nią oświetlenie jest niezawodne i stanowi przy tym piękną ozdobę wnętrza. O tym, jak za pomocą lamp można wykreować w pomieszczeniu pożądany klimat, pisaliśmy w jednym z ostatnich trendów.

Produkty Marset są dystrybuowane na całym świecie, a w Polsce można je dostać m.in. w salonach Dekoriana.