Marburg | Dekorian Home
TOP MARKI | 2021-08-31

MARBURG

Niemiecki producent Marburg posiada ponad 160-letnią tradycję. W 1845 roku Johann Bertram Schaefer otworzył sklep z artykułami do dekoracji wnętrz i do dziś cztery pokolenia później mała firma rozrosła się do czołowego producenta tapet. Piękna historia.
Udostępnij logo whatsapp logo twitter

Markę cechuje kreatywność, profesjonalizm, innowacyjność oraz wyznaczanie nowych trendów. Tapety niemieckiej marki są niezwykle trwałe. W swojej ofercie marka posiada szeroki wachlarz rozmiarów, kolorów czy struktur. Z roku na rok pracownicy pracują nad oryginalnymi motywami. W swojej ofercie posiadają motywy zwierzęce, roślinne, z elementami metalicznymi, kwiatowe, geometryczne, gładkie czy nawiązujące do słynnych obrazów malarskich., dzięki czemu z łatwością uda się dopasować do różnego rodzaju pomieszczeń.

Produkty znajdą swoje zastosowanie we wnętrzach w stylu, klasycznym, nowoczesnym, retro, Art Deco, płacowym, minimalistycznym industrialnym czy skandynawskim. Za pomocą tapet Marburg wprowadzisz do wnętrza elegancję , ponadczasowość, jakość i przytulność.

Czas generowania strony: -1713164746,16s