MAARMO | Dekorian Home
TOP MARKI | 2022-05-11

MAARMO

Odpowiedzialne działania i szacunek dla środowiska to obowiązek względem przyszłych pokoleń – taką zasadą od początku rozpoczęcia produkcji przyświeca włoskiej marce MAARMO, marce zajmującej się wytwarzanie niezwykle innowacyjnych oraz ekologicznych grzejników marmurowych.
Udostępnij logo whatsapp logo twitter

Zrównoważona i opatentowana technologia

Grzejniki MAARMO, na bazie pyłu marmurowego, powstają w specjalnych opatentowanych urządzeniach. Produkcja wspiera zamknięty obieg materiałów, będących w stanie się odnawiać. Wszystkie procesy produkcyjne są ponadto wykonywane w niskich temperaturach i zużywają minimalną ilość energii.

Wygląd i funkcjonalność

MAARMO to znakomite połączenie wysokiej technologii z rzemiosłem, gdzie fachowe ręce specjalistów tworzą nowe formy i dekoracje.

Produkty marki mogą pełnić funkcję zarówno widocznych elementów dekoracyjnych pomieszczeń, jak i w sposób dyskretny i harmonijny dodawać uroku każdej przestrzeni. Dzięki zastosowanej technologii w łatwy sposób można lontrolować temperaturę w danym pomieszczeniu, włączając „tryb nocny” w sypialni i w pomieszczeniach, w których nie przebywamy.

Innowacyjny, bezprzewodowy termostat magnetyczny z funkcją wifi jest zdalnie sterowany i programowany za pomocą telefonu (smartfona) czy tabletu. Termostat połączony jest bezpośrednio z urządzeniem grzewczym, regulując ciepło automatycznie tak, aby uniknąć strat energii po osiągnięciu żądanej temperatury.

Zdrowie i dobra jakość życia

System grzewczy MAARMO, zgodnie z jedną z zasad fizyki, opiera się na promieniowaniu podczerwienią, łagodnie przenosząc ciepło bezpośrednio na użytkowników i rozprowadzając go równomiernie we wszystkich pomieszczeniach domu. Mamy do czynienia z tak zwanym efektem naturalnego kamienia, który pozwala na szybkie nagromadzenie ciepła i następnie łagodne uwalnianie go, wykorzystując właściwość materiałów, z których się składa.

MAARMO nie przenosi kurzu, ponieważ ogrzewa pomieszczenia za pomocą promieniowania, podobnie jak słońce, które ogrzewa za pomocą promieni, rozprowadzając ciepło w sposób bezpośredni i jednolity we wszystkich kierunkach. To rozwiązanie ekologiczne i energooszczędne, gwarantujące przyjemne uczucie domowego ciepła we wszystkich pomieszczeniach.

Oszczędność energii

Grzejniki MAARMO zostały zaprojektowane oraz zrealizowane z myślą o odnawialnych źródłach energii. W wersji hybrydowej oraz elektrycznej, panele mogą być podłączone do źródła energii kablem, a w połączeniu z instalacją fotowoltaiczną dają możliwość czerpania ciepła z czystej energii.

Panele wyposażone są w inteligentny termostat grzejnikowy, który nie tylko wykorzystuje wyprodukowaną ekologicznie energię, ale pozwala również na automatyczne sterowanie zarówno tygodniowe jak i dzienne 24 godzinne. Funkcja ta pozwala na dowolną regulację temperatury w zależności od upodobań, unikając energetycznych strat podczas naszej nieobecności.

Oferowane grzejniki to efekt zaawansowanej technologii, opracowanej i opatentowanej w laboratoriach MAARMO. Wyprodukowane w całości we Włoszech, przy użyciu jedynie materiałów od włoskich dostawców, są gwarancją najwyższej jakości.

Czas generowania strony: -1713138689,02s