J&J | Dekorian Home
TOP MARKI | 2021-08-31

J&J

Marka włoskiej jakości, która od 1985 r. zajmuje się produkcją giętego szkła. To eleganckie i designerskie: lustra, toaletki i konsole, umywalki oraz płytki ścienne.
Udostępnij logo whatsapp logo twitter


Perfekcyjne odbicie luksusu

O lustrach J&J marzą wielbiciele oryginalnego wzornictwa oraz wszyscy Ci, którzy kochają luksus, klasę i wysoką jakość! Włoska marka produkuje gięte i odlewane szkło od 1985 roku. Specjalistyczna wiedza i wizja przedsiębiorców doprowadziły do wyodrębnienia czterech linii produktów: luster, toaletek i konsol, umywalek oraz płytek ściennych. Niektóre z nich stały się kultowymi ikonami oraz wyróżnikami stylu J&J.


Proces produkcyjny


Każdy produkt rodzi się ze spotkania techniki przemysłowej i doświadczenia rzemieślnika z poszanowaniem ekologii. Łączenie różnego rodzaju szkieł drobno i gruboziarnistych to tylko niektóre przykłady możliwości technologicznych fabryki, gdzie szkło wypalane jest w 27 piecach do gięcia i fusingu. Ugruntowane procesy produkcyjne marki ewoluują poprzez ciągłe eksperymenty, zgodnie z wymogami ekskluzywnego produktu, np. łączenie szkła laminowanego i z recyklingu.


„Gięcie szkła to nasza umiejętność, tworzenie szklanych obiektów jest naszą ambicją, wykorzystanie szkła z recyklingu to obowiązek. Umiejętności, ambicje i obowiązki zawsze kierowały naszą pracą ” – deklaruje Jarno Jacchini, założyciel J&J.

http://www.jej.it/en/

Czas generowania strony: -1713158896,63s