HookedOnWalls | Dekorian Home
TOP MARKI | 2021-08-31

HOOKEDONWALLS

Czasami odważne, często zaskakujące i zawsze trochę inne. HookedOnWalls to designerska marka tapet z własnym stylem, gustowna, ale przystępna. Wzory sprawdzają się wszędzie, zarówno we wnętrzach prywatnych, jak i na rynku kontraktowym. W bogatej ofercie produktów każdy znajdzie coś dla siebie.
Udostępnij logo whatsapp logo twitter

Firma HookedOnWalls istnieje na rynku już od ponad 10 lat. Jest marką znanej we wnętrzarskim świecie grupy Arte, europejskiego producenta wysokiej klasy tapet z siedzibą w Belgii. Firma zdobyła globalną reputację dzięki jakości produktów, wiedzy technicznej, oferowanym usługom i innowacyjnemu podejściu do projektowania i biznesu.

Projekty z dbałością o szczegóły

Kolekcje tworzone są przez zespół doświadczonych designerów. Zamiast jedynie podążać za modą  w projektowaniu wnętrz, stają się wyznacznikami swoich własnych dróg, kładąc podwaliny pod nowe trendy. Każdy powstający  projekt tworzony jest z dbałością o szczegóły. Podobnie skrupulatnie przemyślana jest paleta kolorów każdego nowego wzoru. Nie dziwi zatem fakt, że projektanci wnętrz tak chętnie pracują z HookeOnWalls.


Czas generowania strony: -1713909038,16s