Hagmans | Dekorian Home
TOP MARKI | 2021-08-13

HAGMANS

Hagmans to szwedzka marka stawiająca na innowacyjność oraz jakość. Firma powstała w 1942 r. Specjalizuje się w doskonałych jakościowo produktach do zabezpieczania podłóg, dachów, ścian, drewna i karoserii samochodowych. Podstawą ich działań są kreatywne pomysły oparte na nowoczesnych i przyjaznych dla środowiska sposobach zabezpieczania, konserwacji i malowania różnych powierzchni użytkowych.
Udostępnij logo whatsapp logo twitter

Po pierwsze: klient
Produkty Hagmans są tworzone z myślą o najbardziej wymagających klientach. Celem marki jest przede wszystkim wyprodukowanie artykułów przemysłowych, które spełniają najbardziej aktualne oczekiwania i potrzeby konsumentów. Firma stale edukuje swoich pracowników, aby potrafili odpowiadać na wszelkie pytania technologiczne oraz służyć profesjonalną i fachową pomocą w zakresie doboru odpowiedniego produktu.

Po drugie: rozwój
Oprócz nowoczesnych linii produkcyjnych Hagmans inwestuje też w badania i rozwój. Laboratorium fabryki nieustannie pracuje nad nowoczesnymi i przyjaznymi środowisku rozwiązaniami. Szwedzka marka współpracuje z najbardziej innowacyjnymi dostawcami surowców na rynku. Centralnym i najważniejszym obszarem firmy jest dział badań i rozwoju, gdzie z wielką starannością tworzone są najwyższej jakości artykuły przemysłowe.

Po trzecie: środowisko
Hagmans zajmuje się wytwarzaniem produktów przyjaznych dla środowiska, służących do: zabezpieczania, upiększania i konserwacji podłóg, dachów oraz pojazdów. Działanie marki ma na celu efektywne wykorzystywanie zasobów naturalnych, a także zmniejszenie ilości surowców, które powodują zanieczyszczenia powietrza i gleby. Hagmans posiada certyfikat jakości i środowiska zgodnie z ISO 9001 i ISO 14001, który plasuje go w najwyższej klasie produktów.


Innowacyjne i jakościowe produkty, ogromne zaangażowanie w sprawy środowiska, koncentracja na kreatywnych i funkcjonalnych pomysłach czynią Hagmans jedną z czołowych europejskich firm technologicznych.

Czas generowania strony: -1713906707,04s