Et al. | Dekorian Home
TOP MARKI | 2020-01-09

ET AL.

Włoska marka Et al. już od ponad 60 lat produkuje meble, które stają się ikonami światowego wzornictwa.
Udostępnij logo whatsapp logo twitter

Wszystkie produkty firmy powstają w rejonie Rimini i są przykładem harmonijnej symbiozy zaawansowanych technologii produkcji z rzemieślniczą precyzją i dbałością o detal. W 1956 roku światło dzienne ujrzał Filo art. 001. Krzesło stworzone przez Et al., plecione z drutu i stali, szybko odniosło sukces na europejskim rynku i stało się wzorniczą ikoną. Do dziś można je spotkać w wielu historycznych kawiarniach w Rzymie, Wenecji i Florencji, a także na Riwierze Włoskiej – co niewątpliwie jest świadectwem jego wyjątkowej jakości i ponadczasowego stylu. Marka Et al. powstała ponad 60 lat temu we Włoszech i nadal jest głęboko zakorzeniona w śródziemnomorskiej kulturze. Wzornictwo, komfort, jakość i tradycja przekazywana z pokolenia na pokolenie są elementami wyróżniającymi Et al. na międzynarodowym rynku.

Meble Et al. zdobywają nagrody w najbardziej prestiżowych konkursach w dziedzinie wzornictwa, m.in. iF Design Award oraz Red Dot Design Award. Powstają one we współpracy z czołowymi projektantami i architektami. Marc Sadler, Makyo Hasuike, Francesco Geraci, Carlo Bimbi, Denis Santachiara, Enrico Franzolini – to tylko część nazwisk, które biorą udział w tworzeniu oferty Et al..

Firma od początku swojej działalności zajmuje się produkcją mebli do przestrzeni użytku publicznego: restauracji, kawiarni, hoteli, a także do prywatnych domów i mieszkań. Wśród bogatej oferty marki znajdują się krzesła, fotele, sofy, pufy, hokery, stoły oraz modułowe meble. Produkty Et al. zdobią przestrzenie hoteli, m.in. Accor Group, Sheraton Hotels, AC Hotels, Marriot Hotels, Mercure Hotels, Ramada Hotels, lotnisk w Maladze, Madrycie czy Brukseli. Można je również spotkać w międzynarodowych firmach, jak Google, Orange czy Disney.

Et al. jest znakiem firmowym IFI INDUSTRIE (IFI Group), lidera innowacyjnego designu i rozwiązań technologicznych w meblowaniu lokali publicznych, a także członkiem ADI (Association of Industrial Design).

Czas generowania strony: -1669733981,65s