Epic Carpets | Dekorian Home
TOP MARKI | 2021-02-17

EPIC CARPETS

Poszukiwanie odpowiedniej podłogi często spędza sen z powiek. Epic Carpets daje możliwość wyboru spośród starannie wyselekcjonowanych produktów różnych producentów.
Udostępnij

Nowoczesne wykładziny podłogowe są coraz chętniej stosowane jako materiał wykończeniowy podłogi. Zwolenników zdobywają nie tylko dzięki atrakcyjnemu wzornictwu i walorom użytkowym (łatwe w czyszczeniu, wygłuszające). Za ich zastosowaniem przemawiają względy bezpieczeństwa (są niepalne) i zdrowotne (przyjazne alergikom, tworzą środowisko obojętne dla rozwoju grzybów i bakterii).

Marka Epic Carpets stanowi bardzo ciekawy koncept. Pod nazwą kryje się créme de la créme wybrany spośród kilkuset wykładzin od producentów z całego świata. Epic Carpets jest platformą, dzięki której zyskujemy bezpośredni dostęp do precyzyjnie wyselekcjonowanych produktów, reprezentujących najwyższe standardy wzornicze, jakościowe, a także bezpieczeństwa. W portfolio marki znajdują się wykładziny wykonane z różnych włókien, o różnorodnych właściwościach i w bardzo bogatej gamie kolorów. W ofercie Epic Carpets znajdziemy produkty podzielone według kategorii: De Luxe, Standard, Basic i Eko. Szczególnie interesująca jest linia Eko, którą tworzą produkty wykonane w 100% z materiałów naturalnych. Do wyboru mamy aż 13 kolekcji wykładzin wełnianych w blisko 100 wersjach różniących się pod względem kolorystyki i wzorów.

Jednym z ciekawszych propozycji w linii Eko są wykładziny sizalowe. Produkowane z twardych i wytrzymałych włókien otrzymywanych ze specjalnego gatunku meksykańskiej agawy są ostatnim odkryciem świata wnętrz. Mimo zbitej, twardej struktury mogą w pełni pokrywać płaskie powierzchnie, ale też schody. Doskonale odnajdują się zarówno w przestrzeniach prywatnych, jak i miejscach użyteczności publicznej. Są znakomitym dopełnieniem stylu marynistycznego i ekologicznego. Tworzą swoisty mikroklimat, pomagając utrzymać odpowiedni poziom wilgotności w pomieszczeniu.

Z wszystkimi kolekcjami EpicCarpets można zapoznać się na stronie: www.epiccarpets.pl Wykładziny tej marki znajdziemy w salonach Dekorian.