Epic Carpets | Dekorian Home
TOP MARKI | 2021-02-17

EPIC CARPETS

Poszukiwanie odpowiedniej podłogi często spędza sen z powiek. Epic Carpets daje możliwość wyboru spośród starannie wyselekcjonowanych produktów różnych producentów.
Udostępnij logo whatsapp logo twitter

Nowoczesne wykładziny podłogowe są coraz chętniej stosowane jako materiał wykończeniowy podłogi. Zwolenników zdobywają nie tylko dzięki atrakcyjnemu wzornictwu i walorom użytkowym (łatwe w czyszczeniu, wygłuszające). Za ich zastosowaniem przemawiają względy bezpieczeństwa (są niepalne) i zdrowotne (przyjazne alergikom, tworzą środowisko obojętne dla rozwoju grzybów i bakterii).

Marka Epic Carpets stanowi bardzo ciekawy koncept. Pod nazwą kryje się créme de la créme wybrany spośród kilkuset wykładzin od producentów z całego świata. Epic Carpets jest platformą, dzięki której zyskujemy bezpośredni dostęp do precyzyjnie wyselekcjonowanych produktów, reprezentujących najwyższe standardy wzornicze, jakościowe, a także bezpieczeństwa. W portfolio marki znajdują się wykładziny wykonane z różnych włókien, o różnorodnych właściwościach i w bardzo bogatej gamie kolorów. W ofercie Epic Carpets znajdziemy produkty podzielone według kategorii: De Luxe, Standard, Basic i Eko. Szczególnie interesująca jest linia Eko, którą tworzą produkty wykonane w 100% z materiałów naturalnych. Do wyboru mamy aż 13 kolekcji wykładzin wełnianych w blisko 100 wersjach różniących się pod względem kolorystyki i wzorów.

Jednym z ciekawszych propozycji w linii Eko są wykładziny sizalowe. Produkowane z twardych i wytrzymałych włókien otrzymywanych ze specjalnego gatunku meksykańskiej agawy są ostatnim odkryciem świata wnętrz. Mimo zbitej, twardej struktury mogą w pełni pokrywać płaskie powierzchnie, ale też schody. Doskonale odnajdują się zarówno w przestrzeniach prywatnych, jak i miejscach użyteczności publicznej. Są znakomitym dopełnieniem stylu marynistycznego i ekologicznego. Tworzą swoisty mikroklimat, pomagając utrzymać odpowiedni poziom wilgotności w pomieszczeniu.

Z wszystkimi kolekcjami EpicCarpets można zapoznać się na stronie: www.epiccarpets.pl Wykładziny tej marki znajdziemy w salonach Dekorian.

Czas generowania strony: -1713139740,55s